×

Wybrała się do fryzjera w Tajlandii, bo chciała być modna. Szybko pożałowała

Chcesz coś zmienić na swojej głowie? Zmień fryzjera. Z takiego założenia wyszła prawdopodobnie bohaterka tego artykuły, TikTokerka, która była u fryzjera w Tajlandii. Czy była zadowolona z wizyty? Oj nie. Efekt był bowiem daleki od jej wyobrażeń. Co zatem poszło nie tak?

Była u fryzjera w Tajlandii

Każda kobieta marzy o pięknych, gęstych i lśniących włosach bez oznak siwizny. Aby jednak było to możliwe, panie odwiedzają profesjonalne salony fryzjerskie, które robią wszystko, aby stanąć na wysokości zadania. W tym celu warto wybierać znane i sprawdzone miejsca, a ta historia jest tego najlepszym dowodem.

była u fryzjera w Tajlandii
TikTok

TikTokerka o nicku Loubonnee zapragnęła zmiany. W tym celu udała się do pierwszego, lepszego salonu fryzjerskiego w Tajlandii. Odważnie, prawda? Cóż, czasami ryzyko popłaca, ale nie tym razem. W nagraniu Loubonnee wyznała, że nie chciała ścinać włosów i farbować ich w całości. Marzyła o pasemkach: dwa pasma miały być w kolorze szarym, reszta w ciemnym. Kiedy zobaczyła efekt końcowy, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Delikatnie mówiąc, była załamana. Chciała pasemka, a fryzjer zmienił jej… cały kolor! Jakby tego było mało, naniesiony kolor nie zgadzał się z oczekiwaniami klientki. Chciała szare włosy, wyszły niebieskie!

Nadal nie rozumiem, jak tak bardzo mogli mi zepsuć kolor

– napisała w opisie nagrania.

@loubonnee Still don’t understand how she messed up the color so much 🥲 #hairdresserfail #thailand #bluehair ♬ original sound – Kneely_Knight

Reakcje internautów

Nagranie z nieudanej metamorfozy błyskawicznie obiegło media. Wiele osób zgodziło się, że pasemka nie są zgodne z oczekiwaniami TikTokerki. Nie mniej spora część internautów zgodnie uznała, że i tak wygląda rewelacyjnie.

Ładnie wyglądasz

Pasuje Ci

Uważam, że aktualnie jest lepiej niż tego chciałaś

– piszą internauci.

Też tak uważacie?

Źródła: kobieta.gazeta.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x