×

Metamorfoza Salvii. Ludzie się jej boją i uciekają na drugą stronę ulicy

Powiedzieć o niej, że przechodzi metamorfozę, to tak jakby nie powiedzieć nic. Spektakularne transformacje, którym poddaje się 21-latka, przekraczają najśmielsze oczekiwania i ludzkie wyobrażenie. Jak sama uważa, bardzo odważne przemiany pozwoliły jej poczuć się sobą. Chciała w ten sposób przekazać światu bardzo ważną informację. Każda metamorfoza Salvii jest niezwykła, ale i przerażająca.

Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu – podkreśla pochodząca z Walii 21-latka

Metamorfoza Salvii

Salvia pochodzi z Walii. Młoda, 21-letnia dziewczyna zdobyła ogromną popularność, rzeszę fanów, a także hejterów za sprawą swoich niezwykłych, dla wielu szokujących transformacji. O kreatywnej dziewczynie pisały największe, światowe magazyny, w tym brytyjski „Vogue”

Transformacje 21-latki nijak mają się do zabiegów medycyny estetycznej mających na celu powiększenie ust, biustu czy pośladków. Salvia poszła zdecydowanie w inną stronę. Jeden z procesów diametralnej przemiany zdecydowała się przedstawić na nagraniu. Publikujemy je poniżej:

Co na to internauci? Nie trudno się domyśleć, że w komentarzach znalazło się pełno negatywnych komentarzy. Byli jednak też tacy, którzy nie kryli podziwu dla 21-latki.

Ona jest po prostu kwintesencją odwagi

Wszyscy, którzy twierdzą, że ona jest nienormalna… Ona znalazła w swoim życiu to, co tak naprawdę sprawia, że jest szczęśliwa. W ten sposób radzi sobie z trudnym dzieciństwem. To nie szalone, a genialne – czytamy

metamorfoza Salvii
instagram.com/salvjiia

Metamorfoza Salvii i jej dzieciństwo

Salvia nie miała łatwego dzieciństwa, w wyniku czego do dziś zmaga się ze poczuciem zagubienia i bezsilności. Była bardzo gnębiona, przez co jej poczucie własnej wartości spadło praktycznie do zera. Skąd więc pomysł na wprowadzanie tak drastycznych zmian w swoim wyglądzie zewnętrznym? Zmian inspirowanych kosmitami czy dzikimi zwierzętami (ciężko nadążyć za tym, co i kogo prezentuje 21-latka)? Odpowiedź jest stosunkowo prosta.

To jest związane również z moją tożsamością płciową. Mam problemy z dysforią płciową, co skłoniło mnie do z zmian w moim wyglądzie, ponieważ czuję się bardziej komfortowo, gdy ludzie nie mają pojęcia, kim jestem – podkreśla w jednym z wywiadów. Niektórych moje wcielenia przerażają, ja uważam je za piękne. To moja ekspresja – dodaje Salvia, którą od zawsze inspirowało to, co było inne

przemiana Salvi
instagram.com/salvjiia

Hejt nie robi na niej wrażenia

Wcielając się we wszystkie, nieziemskie postacie liczyła Salvia się z ogromnym hejtem, a przede wszystkim brakiem zrozumienia ze strony innych ludzi. Dziś nie robi to na niej wrażenia, bo najważniejsze jest dla niej życie w zgodzie z samą sobą. Jak wyznała w jednym z wywiadów, zdarza się, że ludzie, widząc ją, przechodzą ze strachu na drugą stronę ulicy.

Mam w tym pewną misję. Chcę udowodnić ludziom, że każdy ma całkowitą wolność, by być sobą i wzywam wszystkich, aby żyli bez strachu

metamorfoza Salvii
instagram.com/salvjiia

O Salvii pisaliśmy już wcześniej. Salvia może przerażać, budzić odrazę, ale ciężko jej nie podziwiać za to, jak bardzo potrafi się zmienić. Na Tobie też robi tak duże wrażenie?

odmiana
instagram.com/salvjiia
Źródła: instagram.com/salvjiia
Fotografie: instagram.com/salvjiia

Może Cię zainteresować