×

Jest za ładna, żeby pracować? Śmiałe wyznanie popularnej tiktokerki

Jest za ładna, żeby pracować? To nieskromne wyznanie tiktokerki nie przysporzyło jej fanów… Lucy Welcher nie zamierza się przemęczać, stawia na urodę. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? — zastanawia się młoda kobieta.

Jest za ładna, żeby pracować?

Lucy Welcher to kanadyjska tiktokerka, która działa w seci jako @luluhasfun. Na TikToku ma ponad 10 mln polubień, a zatem działa dość prężnie. Czy użytkownicy TikToka obserwują Lucy ze względu na jej urodę? Cóż, na pewno nie ceną jej za skromność. Lucy jest znana z ciętego języka i kontrowersyjnych komentarzy. Swoje filmiki nagrywa podczas jazdy samochodem, popijając ulubioną kawę.

By zarobić na samochód, kawę i życie, Welcher pracuje w SPA, ostatnio zasłużyła nawet na awans i wkrótce rozpocznie pracę przy biurku. Ale dla młodej kobiety nie jest to wystarczająco satysfakcjonujące zajęcie. Welcher marzy o tym, by „zarobić, ale się nie narobić”. Uważa, że może osiągnąć ten cel dzięki swojej urodzie.

Nie chcę pracować do końca życia. Czy wyglądam, jakbym chciała wstawać o 6 rano każdego pieprzonego dnia przez następne 60 lat? Nie! Jestem na to za ładna!

– stwierdziła tiktokerka. To kontrowersyjne wyznanie wywołało ogromne emocje wśród internautów.

„Uprzywilejowana księżniczka”

Lucy Welcher już osiągnęła jeden cel: natychmiast zrobiło się o niej głośno. Nagranie stało się viralem, a na tiktokerkę wylała się fala hejtu. „Biznesplan” Lucy nie spodobał się internautom.

A może najwyższa pora starać się dorosłą, a nie uprzywilejowaną księżniczką oczekującą, że życie padnie ci do stóp?

Świat nie kręci się wokół ciebie, dziewczyno

Mam nadzieję, że zostaniesz upokorzona, zasługujesz na to

– czytamy w komentarzach.

Lucy chyba nie spodziewała się tak negatywnego odzewu. Finalnie usunęła filmik z TikToka, zapewniła również, że „jedynie żartowała”. NIe mniej ci, którzy śledzą Welcher od dawna, wiedzą, że kobieta lubi wygłaszać podobne tezy.

W szkole chodzi o to, żeby dostać dyplom i móc dostać pracę i pracować. Ale ja nie chcę pracy, bo to całe pracowanie nie jest dla mniej. Proszę przypomnijcie mi, po co jestem w szkole

– mówiła na jednym z nagrań.

@luluhasfun Is there a school for how to get a sugar daddie cause I’ll go there? #BOLTBEATREMIX ♬ original sound – Lucy?

Wyznanie Lucy Welcher nie przysporzyło jej fanów, ale tiktokerka nie jest przecież pierwszą kobietą, która pragnie zarabiać dzięki swojej urodzie. Influencerki nie od dziś podbijają social media, zarabiając przy tym krocie. To, jak wyglądają, w co się ubierają i jaki mają makijaż, przyciąga miliony użytkowników. W efekcie nastolatki marzą o karierze youtuberki, instagramerki i tiktokerki.

Z badania „Aspiracje dziewczynek w Polsce”, zrealizowanego przez IQS dla nowo powstającej organizacji Inspiring Girls Polska wynika, że aż 48 proc. dziewcząt w wieku 10-15 lat uznała prowadzenie kanału w mediach społecznościowych za atrakcyjne zajęcie zawodowe.

Święcie, dokąd zmierzasz?

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować