×

Trafia do szpitala z bólem głowy, a 2 dni później umiera. Lekarze ostrzegają przed tymi objawami!

Lee Broadway z North Carolina była dumną matką, która miłość swojego życia poznała jeszcze, gdy była dzieckiem. Eric od razu przypadł jej do gustu i uwielbiali spędzać ze sobą czas. Wkrótce zostali parą. Pobrali się i zamieszkali ze sobą. Wszystko było tak jak w bajce aż do pamiętnego dnia 1 kwietnia 2017 roku, kiedy Lee zaczęła narzekać na pewne dolegliwości, które z pozoru wydawały się niegroźne…

41-latka narzekała na ból głowy, ale nigdy nie czuła takiego dyskomfortu jak wtedy.

Mąż zabrał ją do najbliższego szpitala, ale już w trakcie drogi kobieta nie mogła wytrzymać. Nie potrafiła znaleźć sobie miejsca, myśląc, że za chwilę oszaleje.

Diagnoza: tętniak mózgu

Na początku lekarze nie wpadali w panikę, ponieważ powiedzieli, że operacja rozwiąże problem i nie wydaje się, aby mogła przynieść jakiekolwiek komplikacje. Niestety doszło do powikłań, w wyniku których Lee zmarła. Odeszła dwa dni po przybyciu do szpitala.

Rodzinna tragedia

Ericowi nagle zawalił się świat. Jak miał przekazać swoim dzieciom, że ich ukochana mama odeszła? Nikt nie mógł w to uwierzyć, bo śmierć nadeszła tak nagle…

Lee miała tylko 41 lat…

Zostawiła nie tylko rodzinę, ale i przyjaciół, o których dbała w każdej chwili. Była serdeczna i bardzo lubiana. Po śmierci jej narządy uratowały życie potrzebujących. Dzięki niej chorzy, którzy czekali już tylko na koniec, mają nadzieję na to, że uda im się wygrać tę walkę.

Czy można rozpoznać tętniak na tyle wcześnie, aby ocalić życie?

Zasadniczo, każdy tętniak może doprowadzić do najgorszego… Niebezpiecznie zaczyna robić się jednak wtedy, gdy takie naczynia pękną. Wiele osób żyje bez świadomości, że ma tętniaka i nie dokucza im ból.

Gdy zauważysz takie objawy, od razu skonsultuj je z lekarzem:

  • bardzo bolesny ból głowy
  • nudności i wymioty
  • omdlenia
  • słabość w rękach i nogach
  • drętwienie w części twarzy
  • nadwrażliwość
  • sztywna szyja

Tragiczny przypadek Lee pokazał, jak ważne są badania i ile daje regularne sprawdzanie, czy z naszym zdrowiem wszystko w porządku. Nawet niegroźne z pozoru objawy mogą skończyć się tragicznie.

Może Cię zainteresować