×

Napadała na taksówkarza w Pruszkowie. Kilka miesięcy temu mówiła o niej cała Polska

Historia taksówkarza, który w podwarszawskim Pruszkowie został sterroryzowany przez 16-letnią dziewczynę i 17-letniego chłopaka, wstrząsnęła Polską. Przypomnijmy, że młody napastnik przyłożył panu Jackowi nóż do szyi, a jego koleżanka zabrała pieniądze. Mniej więcej 2 godziny później zostali zatrzymani na stacji PKP w Opocznie. Bandyci usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 12 lat więzienia. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące zatrzymanej dziewczyny. Okazuje się, terroryzująca taksówkarza 16-latka była poszukiwana.

Terroryzująca taksówkarza 16-latka była poszukiwana

Materiały policyjne

Kim jest 16-latka?

Dziewczyna, o której w ostatnim czasie zrobiło się wyjątkowo głośno, to 16-letnia Ewelina C.. Nastolatka powinna w tym roku skończyć naukę w warszawskim gimnazjum z oddziałami integracyjnymi. O tym, czy jej się to uda, zadecyduje już sąd. Jeśli stanie przed sądem i będzie odpowiadać jak osoba dorosła, najbliższe lata może spędzić bowiem w więzieniu. Póki co pewne jednak jest, że 16-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich.

Nieco więcej wiadomo również na temat zatrzymanego 17-latka.

Terroryzująca taksówkarza 16-latka była poszukiwana

Materiały policyjne

Terroryzująca taksówkarza 16-latka była poszukiwana

To niepierwszy raz kiedy media pisały o Ewelinie C.. W marcu pojawiła się informacja o zaginięciu dwóch nastolatek z Warszawy – po raz ostatni widziano je wówczas 11 marca w Krakowie, po czym zniknęły bez śladu. Jedną z nich była właśnie Ewelina C.. Małopolscy policjanci prosili o wszelkie informacje, które pomogłyby w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyn. W tym celu do publicznej informacji podali rysopisy, a nawet zdjęcia zaginionych.

Ewelina C.to szczupła 15-latka. Ma 165 cm wzrostu, ciemne długie włosy i zielone oczy. Również pochodzi z Warszawy. W dniu zaginięcie była ubrana w zielone leginsy, jeansową zimową kurtkę oraz adidasy – opisywała policja.

Dziś już wiadomo, że Ewelina C. „sama się znalazła” – podobno to właśnie ją zatrzymano w związku z atakiem na taksówkarza.

Polecane

Może Cię zainteresować