×

Teksty na podryw – najlepsze teksty na podryw dziewczyny i chłopaka!

Teksty na podryw – czy istnieją uniwersalne, które sprawdzą się w każdej sytuacji? Oczywiście, że nie. To, czy dana gadka będzie skuteczna, zależy od jej błyskotliwości, oryginalności, ale i od osoby, na uwadze której nam zależy. Jednak jeśli masz kiepski pomysł na zagajenie, to pierwsza rozmowa może stać się ostatnią.

Śmieszne teksty na podryw

Wielu mężczyzn błędnie zakłada, że powiedzonka w tylu „łobuz kocha najbardziej” oznaczają, że kobiety lubią podryw, oscylujący na granicy arogancji. Niektórzy po prostu przykrywają zażenowanie i niepewność, sypiąc żenującymi żartami jak z rękawa. To dotyczy obu płci.

Fakt, najlepsze teksty na podryw to te, które wzbudzają uśmiech. Ale śmieszne teksty wbrew pozorom nie są takie proste – nasze poczucie humoru może się diametralnie różnić od poczucia humoru osoby, która zawróciła naszą uwagę. Co w takiej sytuacji?

Każdy z nas, niezależnie od płci, lubi się śmiać. Ale warto pamiętać, że żarty powinny mieć klasę. Teksty na podryw, które będą wulgarne i nasycone aluzjami seksualnymi, być może przyciągną uwagę kobiety, ale raczej po to, by już na zawsze zdyskredytować faceta w jej oczach. Tak samo działa to w drugą stronę – czy zależy ci na przyciągnięciu uwagi chłopaka na krótką chwilę?

Najgorsze teksty na podryw

„Bolało cię, gdy spadałaś? Sądząc po urodzie – musisz być aniołem” albo „Twój tata jest złodziejem? Bo chyba skradł wszystkie gwiazdy i ukrył je w Twoich oczach” – być może jeszcze jakiś czas temu, te teksty, jak i inne z grupy tych „wyświechtanych”, znalazłby się w punkcie pierwszym, przy śmiesznych tekstach na podryw. Ale obecnie tego typu teksty nie są już zabawne, a bardzo banalne i oklepane. Która dziewczyna ich nie słyszała?

Najgorsze teksty na podryw to właśnie te, które brzmią jak wyuczone na pamięć. Czasem nie warto się silić na mistrzowskie teksty, bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Lepiej pozostać sobą, postawić na nienachalny, ale miły komplement i zaufać swojej intuicji.

Zawsze możesz ograć sytuację w ten sposób: nie sądzisz, że faceci, którzy używają wyćwiczonych tekstów do podrywu, są kiepscy? (Tak.) Ja też tak myślę. A przy okazji, mam na imię…

Romantyczne teksty na podryw

Większość kobiet – nawet jeśli tego nie przyznaje – po prostu lubi romantyków. Ale które teksty na podryw są romantyczne, a które przechodzą już w banał?

Sztuka flirtu jest bardziej wymagająca, niż się nam wydaje. Poszukaj inspiracji w romantycznym filmie (ale takim na poziomie), w ulubionej piosence albo na forach, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Ale pamiętaj – to ma być tylko inspiracja, najlepiej taka, dzięki której łatwo będzie przejść do kolejnego tematu.

Najlepsze teksty, by poderwać dziewczynę albo chłopaka to te, które przyciągają uwagę i sprawiają, że druga osoba jest zainteresowana kontynuacją rozmowy. Postaw na naturalność, przecież chodzi o to, żeby osoba, która wpadła ci w oko, chciała poznać cię taką/takim, jakim jesteś.

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij