×

Te znaki zodiaku prześladują swoich ex po zerwaniu! Jesteś na liście?

Czasami zerwanie następuje szybciej niż by się tego faktycznie chciało. Do tego nigdy nie jest ono łatwe. Bez względu na to, czy chodziło o twoją dziewczynę, chłopaka, męża czy żonę, trudno zapomnieć o byłym. Te znaki zodiaku latami śledzą swoich ex.

Zerwanie to zawsze ból

Kiedy zrywasz z ukochaną osobą, jesteś zraniony i zdezorientowany. Ból i negatywne uczucia prześladują cię przez zdecydowanie dłuższy czas niż trwał związek lub małżeństwo. Teoretycznie relacje Anii z Warszawy mogą różnić się od tych Jima mieszkającego w Londynie. Jednak emocje, które targają nimi po rozstaniu są na ogół takie same.

 

Trudno jest zapomnieć

Miłość to coś więcej niż zjawisko fizjologiczne obejmujące ciało, umysł, emocje i być może także duszę. Przyzwyczaiłeś się również do rzeczy, które były związane z Tobą i partnerem. Dlatego właśnie tak ciężko jest przejść do nowego etapu. Niektórym nawet ciężej niż innym.

Prześladują swoich były po zerwaniu

Firma OnBuy zleciła badania, żeby sprawdzić czy istnieje zależność pomiędzy znakiem zodiaku, a prześladowaniem byłego partnera. Wynikało z niej, że aż 80% z nas nie może zapomnieć o swoich byłym związku! Sondaż przeprowadzono na wyspach i wzięło w nim udział, aż 2700 Brytyjczyków. Myślisz, że jesteś wśród tych znaków? Sprawdźcie ich wyniki!

Te znaki zodiaku, teoretycznie, prześladują swoich ex

Według ankiety to własnie te znaki prześladują najczęściej swoich byłych partnerów:

Ryby (91 procent)
Lew (79 proc.)
Waga (71 proc.)
Byk (66 proc.)
Panna (51 proc.)

Zgadzacie się z zestawieniem?

Źródła: www.chillizet.pl, greatlifezone.com, www.papilot.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować