×

Michał z Dominiką nie są już razem. Internauci przypuszczają, co stanie się z ich tatuażami

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej jest sporą „niespodzianką”, podczas gdy wydawać by się mogło, że były lider zespołu Ich Troje się ustatkował – w końcu to czwarta żona piosenkarza. Jakby tego było mało, para prowadziła publiczne życie prywatne, a o swojej miłości i perypetiach informowali na bieżąco. Zaskoczona rozstaniem pary była chociażby Mandaryna, była żona Michała, która również nie kryła zdziwienia. Więcej na ten temat tutaj.

Teraz internauci zastanawiają się, co para zrobi ze swoimi tatuażami, które przecież są tak bardzo widoczne. Okazuje się, że niektórzy mają już swoje typy

Przypomnijmy, że para zrobiła sobie w 2011 roku tatuaże, które przypominały im o drugich połówkach. Michał wytatuował na przedramieniu imię Dominika, podczas gdy Dominika imię Michał.

Jeszcze jakiś czas temu, kiedy zakochani śmiali się z plotek o rzekomym kryzysie, sami z uśmiechem na twarzy mówili, że Dominika dopisze sobie Anioł i będzie Michał Anioł, podczas gdy Michał stworzy sobie napis Dominikana, który zupełnie zmienia znaczenie wyrazu. Pytanie, czy wytrwają przy swoich założeniach, bowiem wszystko wskazuje na to, że ich związek właśnie dobiegł końca.

Bez względu jednak na to, internauci mają kilka nieco innych propozycji co do rozwiązania kwestii tatuaży. Oto i one:

#1 Michał musi znaleźć sobie Dominikę, a Dominika Michała

No cóż, mają dość popularne imiona, także nie powinni mieć z tym większego problemu. Wystarczy tylko dobrze porozglądać się po świecie show biznesu (lub nie).

#2 Pomysł Majdana

Mowa oczywiście o słynnym Indianinie, który w przypadku byłego bramkarza zasłonił „doświadczenia z przeszłości”.

#3 Korekta napisów

Oczywiście Michał Anioł czy Dominikana to nie jedyne rozwiązania – na szczęście oboje mają dość uniwersalne imiona. Jeśli chodzi o tatuaż z napisem Michał, to zawsze można go przerobić na micha, michałki czy nawet Michałowo. Co z napisem Dominika? Całkiem blisko mu do słowa domino, Domina czy nawet Dominik. Wybór należy do Michała.

Oczywiście to tylko kilka propozycji, z których mogą, ale nie muszą skorzystać Michał i Dominika. Jak Wam się wydaje, co zrobią z tatuażami, które są tak bardzo widoczne na ich przedramionach? Czekamy na Wasze propozycje!

Może Cię zainteresować

zamknij