×

Mandaryna o kolejnym rozwodzie Wiśniewskiego: „Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice”

Michał Wiśniewski nie może mówić o szczęściu w miłości. Wszystko wskazuje bowiem na to, że przed nim kolejny rozwód – pisaliśmy o tym tutaj. Podobno przyczynić miał się do tego udział Dominiki w programie tanecznym, z czym nie mógł pogodzić się zazdrosny gwiazdor. Teraz głos w sprawie decyzji o rozwodzie zabrała była żona Michała Wiśniewskiego, 41-letnia aktualnie Mandaryna, która rozwiodła się z liderem grupy Ich Troje jeszcze w 2006 roku.

Piosenkarka nie ukrywa, że jest zdziwiona

Mandaryna przyznaje, że była niemal przekonana, że jej były mąż w końcu się zmienił, a przede wszystkim ustatkował pod kątem uczuć. Dziś już wie, że tak nie jest.

Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice – wyznaje w rozmowie z Faktem Mandaryna

Piosenkarka nie jest jednak rozczarowana faktem, że Wiśniewski nie poinformował o tak poważnej decyzji jej, ani ich wspólnych dzieci – 17-letniego Xaviera i 16-letniej Fabienne – choć przez cały czas miał z nimi kontakt.

Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało – mówi piosenkarka

Mandaryna zaznaczyła również, że nie zamierza dzielić się swoimi przemyśleniami na temat związku Michała z Dominiką.

Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować – dodaje Mandaryna

To czwarty z kolei rozwód Michała

Przypomnijmy, że jeśli dojdzie do rozwodu Michała z Dominiką, gwiazdor będzie miał na swoim życiowym koncie już cztery rozwody. Wcześniej Wiśniewski był mężem Magdy Femme (1996-2001), Marty Wiśniewskiej (2002-2006), Anny Świątczak (2006-2011), a następnie od 2012 roku był związany z Dominiką Tajner.

Co na temat kolejnego rozwodu Wiśniewskiego, o którym w ostatnim czasie zrobiło się w mediach wyjątkowo głośno, myślą jego fani? Jak się okazuje, póki co milczą.

Czy Michał w końcu pozna miłość swojego życia, z którą będzie na dobre i na złe?

Może Cię zainteresować

zamknij