×

Wiśniewski rozwodzi się z żoną? Dominika Tajner opublikowała szokujący wpis

Od jakiegoś czasu mówiło się o kryzysie małżeńskim Michała Wiśniewskiego i jego żony. Jednak para dementowała plotki. Dlatego opublikowany przez Dominikę Tajner wpis w mediach społecznościowych zszokował fanów. Wygląda na to, że sprawa jest poważna i może skończyć się rozwodem.

Niepokojący wpis

Dzisiaj Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała na swoim Facebooku wpis o treści:

Kochani, mój mąż złożył pozew o rozwód!

Reakcja internautów

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów córki Tajnera. Większość internautów uznała to za zwykły żart, o czym świadczą poniższe komentarze:

To już jest Prima Aprilis?

Stracił rozum czy wzrok? Może jedno i drugie

Chyba by musiał zwariować, węszę intrygę

Zaskakujący komentarz

Po kilku godzinach wpis z profilu Dominiki usunięto. Jednak zdążył go jeszcze skomentować Jarosław Jakimowicz.

Jak można było przeczytać:

Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem, ty już dawno powinnaś to zrobić. Nie będę wdawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość

Dementowali plotki o ich kryzysie

Jeszcze niedawno Dominika i Michał zapewniali, że wszystko u nich w porządku. Dementowali doniesienia o ich rzekomym kryzysie małżeńskim.

Opublikowali nawet w mediach społecznościowych filmik, w którym śmieją się z sugerowanych żonie Wiśniewskiego romansów z tancerzami, którzy pomagali jej w przygotowaniach do programu „Taniec z gwiazdami”.

Winny program?

W mediach mówiło się bowiem, że Michał nie jest zadowolony, że jego żona zgodziła się wziąć udział w programie tanecznym.

Jak mówił informator „Faktu”:

Gdy Michał widzi, jak Wojtek Jeschke obłapia Dominikę na treningach, dostaje ataków furii. Jest zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości

Nie uspokoiła go wiadomość, że tancerz ma narzeczoną, ani fakt, że na treningi przychodzi też jego brat Jacek.

Michał nie ufa obu braciom. Obu uważa za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – tłumaczył rozmówca „Faktu”

Komentarz Dominiki

Załamana żona Wiśniewskiego w rozmowie z „Plejadą” wyznała:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce…

Czerwonowłosy piosenkarz jeszcze nie odniósł się do tej sprawy.

Czy to naprawdę koniec ich małżeństwa?

Może Cię zainteresować

zamknij