×

Wytatuowane 3 kropki są symbolem czegoś okropnego. Lepiej trzymaj się z daleka od takich ludzi.

Co mogą oznaczać trzy wytatuowane kropki na dłoni? Jak się okazuje nie powinny kojarzyć się nam z niczym dobrym – to tatuaż gangu!

Choć mogłoby się wydawać, że gangi są popularne tylko w takich miastach jak Nowy Jork czy Los Angeles, można je znaleźć dosłownie wszędzie. Warto więc zwiększyć swoją wiedzę na ich temat w trosce o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i najbliższych.

Okazuje się, że członkowie niektórych gangów wcale nie mają zamiaru ukrywać swojej przynależności do danej grupy przestępczej – ich tatuaże praktycznie zawsze niosą za sobą pewne, straszliwe przesłanie.

Trzy kropki oznaczaj wierność i lojalność wobec ludzi przynależących do gangu.

Tatuaże w kształcie łez są tymi, które występują w gangach najczęściej i różnią się w zależności od lokalizacji. Często wskazują na popełnione w imię gangu morderstwo.

Pięcioramienna korona zarezerwowana jest dla gangu Latin King z Chicago. Dziś są jednym z największych gangów hiszpańskiego pochodzenia w USA. W przypadku kobiety wytatuowana korona może oznaczać, że padła ona ofiarą handlu.

Trzy kropki w pobliżu oczu tworzące trójkąt dosłownie oznaczają „szalone życie”. Niewykluczone również, że wskazują na ilość zabitych przez daną osobę ludzi.

Tatuaże w kształcie pajęczyny na łokciach są symbolem długiej odsiadki w więzieniu. Często liczba pierścieni sieci oznaczała liczbę przestępstw lub lat przebytych za kratkami.

Pięć kropek symbolizuje ciężką odsiadkę w więzieniu. Ludzie z takim tatuażem najczęściej nie wstydzą się swojej przestępczej przeszłości i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami więziennymi.

Widziałeś lub znasz kogoś z takimi tatuażami? Miejmy nadzieję, że zrobił je z zupełnie innego powodu i nie ma nic wspólnego z żadnymi gangami, jednak warto mieć się w jego obecności na baczności!

Może Cię zainteresować