×

Nowe mieszkanie Julii Wieniawy! Taras przyprawia o zawrót głowy

Taras Julii Wieniawy zrobi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych osobach. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami przedstawiającymi dach jej nowego mieszkania. Na swoim InstaStories opublikowała fotografie pokazujące efekty prac remontowych.

Taras Julii Wieniawy

Julia Wieniawa w ostatnim czasie przeżywa swoje przysłowiowe 5 minut. Występ w „Tańcu z Gwiazdami” i liczne kontrakty filmowe oraz reklamowe sprawiły, że znalazła się na szczycie polskiego show biznesu. 21-latka postanowiła zainwestować zarobione pieniądze w nieruchomości. Niedawno kupiła sobie nowe mieszkanie. Obecnie trwają w nim prace remontowe, których efekty bardzo cieszą nową właścicielkę. Julia Wieniawa chętnie pokazuje fanom, jak z dnia na dzień zmienia się jej mieszkanie. Gwiazda pochwaliła się już w Internecie wizualizacją salonu oraz projektem jednej z łazienek. Bez wątpienia sporym atutem nowego lokum aktorki jest przestronny taras na dachu, który stanowi idealne miejsce na relaks po pracy. Roztacza się z niego oszałamiający widok na sąsiednie bloki i panoramę Warszawy. W połowie sierpnia to miejsce było w bardzo złym stanie. Dziś nadaje się już do użytkowania, a gwiazda zaczyna planować, w jaki sposób urządzi swój dach.

Brakuje roślin

Ostatnie miesiące były dla Julii Wieniawy dość nerwowe. Pod koniec maja aktorka musiała przejść test na obecność koronawirusa. I chociaż wynik był ujemny, to później przez długi czas zmagała się z powikłaniami po badaniu. Na szczęście gwiazda doszła do siebie i mogła zająć się wykańczaniem i remontem nowego mieszkania. Julia Wieniawa ma już swoją własną wizję tego, jak będzie wyglądał jej taras. Na opublikowanym przez nią zdjęciu widać, że aktorka planuje posadzić w tym miejscu sporą ilość kwiatów. Wzdłuż barierek rozciągają się duże donice, które będą w stanie pomieścić pokaźne krzewy. Gwiazda zapowiedziała, że już niebawem na jej tarasie pojawi się więcej zieleni. Na swoim InstaStory napisała:

Taras w toku. Powoli muszę zamawiać rośliny!

Jesteśmy bardzo ciekawi finalnego efektu. Z pewnością Julia Wieniawa nie będzie oszczędzać i sprawi, że taras stanie się zieloną oazą.

Fotografie: Instagram, Imgur, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij