×

Gdzie mieszka syn Krawczyka? Wcześniej został „eksmitowany” przez teściową

Gdzie mieszka syn Krawczyka, który wcześniej został „eksmitowany” przez teściową? Przypomnijmy, że 49-latkowi groziła bezdomność. Dziś potomek gwiazdora co prawda wciąż nie może doprosić się o mieszkanie komunalne, ale na szczęście udało mu się znaleźć dach nad głową.

Konflikt pomiędzy żoną Krzysztofa Krawczyka a jego synem, który postanowił zawalczyć o spadek

Legendarny muzyk, Krzysztof Krawczyk, zmarł 5 kwietnia 2021 roku niedługo po tym, jak był hospitalizowany wskutek zakażenia SARS-CoV-2. Jak poinformowała Ewa Krawczyk, przyczyną śmierci jej męża nie był wirus, ale szereg chorób współistniejących, na które cierpiał jeszcze przed zakażeniem.

Po odejściu gwiazdora głośno zrobiło się o jego 49-letnim synu, Krzysztofie Krawczyku juniorze. Co więcej, tabloidy zwróciły uwagę, że mężczyzna jest chory, żyje w fatalnych warunkach i raczej nie może liczyć na pomoc macochy Ewy Krawczyk.

gdzie mieszka syn Krawczyka
Twitter

Sytuacja Krawczyka juniora wydawała się być skomplikowana i beznadziejna do tego stopnia, że jego sprawą postanowili zająć się dziennikarze „Uwagi” TVN. Udało im się dotrzeć do rozmowy syna Krzysztofa Krawczyka z macochą, która oznajmiła pasierbowi, że ten „nie ma co liczyć na miliony ze spadku”.

Załatwisz sprawę z prawniczką. Ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz. Ale ja ci dam wszystko, co będę mogła i co uważam, że ci pomoże w życiu i stabilizacji. Jeżeli załatwisz sprawę z prawniczką, żeby był w rodzinie spokój, żeby już ta prasa dała nam spokój, bo za dużo ciosów na mnie spada. Jak będę miała dokumenty, że ty sam ze mną, to ja ci wynajmę mieszkanie, powiesz mi, ile kosztuje, wyprowadzasz się i żyjesz jak człowiek. Twoja decyzja, Krzysiu, czy chcesz się pi******ć z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy

– dało się usłyszeć na nagraniu.

Tymczasem jedyny syn muzyka, Krawczyk junior postanowił zawalczyć o spadek. Batalia sądowa o fortunę po zmarłym gwiazdorze wciąż trwa.

Kulisy reportażu o synu Krzysztofa Krawczyka

Poszukiwanie swojego miejsca

Jakiś czas temu Krzysztof Krawczyk junior zamieszkał ze swoją partnerką – Kasią. Wszystko wyglądało pięknie, do czasu… Wspólnie żyli z mamą kobiety, która w pewnym momencie zażądała, by młody Krawczyk wyniósł się z ich domu. Syn artysty był zmuszony spakować walizki i się wyprowadzić. Od tego czasu musiał się mierzyć nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale także utratą dachu nad głową.

Krawczyk junior wciąż nie doczekał się obiecanego przez miasto mieszkania komunalnego. Co prawda miał opcję powrotu do mieszkania swojego wuja, ale odmówił, ponieważ nie dogadywał się z ciotką i kuzynem, a „w przypadku choroby Krzysztofa nerwy nie są wskazane, stres sprawia, że ma częściej ataki padaczki” –  mówił w wywiadzie dla „Faktu” Zbigniew Rabiński.

Gdzie mieszka syn Krawczyka?

Gdzie obecnie mieszka syn Krzysztofa Krawczyka? Wynajmuje mieszkanie w łodzi.

Znalazł sobie mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Wszystko zorganizował sam, nawet nie prosił nas o pomoc. Sam je znalazł i podpisał umowę wynajmu z właścicielem, mieszka tam od kilku dni. Mieszkanko nie jest duże, ale mu to wystarczy, no i ma swój kąt, gdzie nikomu nie zawadza

– przekazał „Faktowi” Rabiński.

gdzie mieszka syn Krawczyka
Facebook
Źródła: www.pomponik.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x