×

Barański opublikował wpis po występie z Justyną. „Boję się, żeby zamieszek nie było”

I mamy to już za sobą! Drugi odcinek Tańca z Gwiazdami minął i wiemy, jak Iwona Pavlovic zareagowała na występ Justyny Żyły. Czy można powiedzieć, że było lepiej? Musiało, skoro ostra jurorka wyraziła odrobinę większą aprobatę, co także przełożyło się na ocenę.

Oczywiście nie zabrakło niepochlebnych porównań ze stron Czarnej Mamby, ale nie było one tak mocne jak tydzień temu

Ola Jordan i Andrzej Grabowski wysili się na skromne słowa pochwały, ale nie zrobiła tego Iwona.

„Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, […] zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź”

Powiem Ci tak – zastanawiałam się, co ci powiedzieć, nad czym masz pracować. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Po prostu pracuj nad wszystkim

Justyna Żyła i Tomasz Barański łącznie zebrali 11 punktów, co daje wynik lepszy tylko o 3 punkty od ostatniego tańca

Jednak i tym razem okazał się być to najgorszy występ i uplasował parę na ostatnim miejscu. Fani byłej żony skoczka na pewno bali się, że ich ulubienica odpadnie. Nic bardziej mylnego! Justyna Żyła nie odpadła, mimo że aż dwie pary żegnały się z programem. Czy myślicie, że może jednak dojść do finału?

Tomasz Barański na swoim profilu na Instagramie po pierwszym odcinku dodał zdjęcie z Justyna i opatrzył je opisem: „Bardzo dziękujemy za wsparcie po wczorajszym odcinku. Boję się, żeby zamieszek na mieście nie było z powodu Justyny. Tylko dystans”

Może Cię zainteresować