×

Przed udaniem się na urlop macierzyński Kate zdradziła pewną rodzinną tajemnicę

Mogłoby się wydawać, że o rodzinie królewskiej wiemy już wszystko. Jednak jest mnóstwo zasad i tajemnic, a każdy szczegół ma znaczenie.

Z kolei członkowie rodziny królewskiej chętnie dzielą się nowinkami, więc zawsze wiemy, gdy w ich życiu dzieje się coś ciekawego

Ślub Harryego i Meghan cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jednak w ostatnim czasie w centrum zdecydowanie jest księżna Kate, która spodziewa się trzeciego dziecka.

Kolejny członek rodziny królewskiej to jeden z najgorętszych tematów w ostatnim czasie

Do księcia Georga i księżniczki Charlotte wkrótce dołączy braciszek lub siostrzyczka. Wiele osób nie może się doczekać, by zobaczyć kolejnego potomka Williama i Kate.

Choć data porodu została wyznaczona na 23 kwietnia, narodziny mogą nastąpić znacznie wcześniej

W rzeczywistości księżna Cambridge już teraz oficjalnie udała się na urlop macierzyński. Personel jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wszyscy oczekują narodzin.

Jednak podczas ostatniej publicznej wypowiedzi, księżna Kate zdradziła rodzinny sekret

Dobro rodziny jest dla niej najważniejsze i rolę matki bardzo bierze sobie do serca. Pomimo obowiązków, aktywnie angazuje się w rodzinne aktywności.

Charlotte zdradziła, że często gotuje razem z Georgem i Charlotte. Dzieciaki uwielbiają spędzać czas w kuchni

Oprócz publicznych występów pełnych godności i klasy, Kate w domowym zaciszu jest zwyczajną mamą, która razem z pociechami cieszy się z małych rzeczy.

Kate przyznała, że podczas wystawnego lunchu własnoręcznie zrobiła pizze z pomocą swoich pociech

Pewnie do tej pory nawet nie myśleliście o księżnej Cambridge w taki sposób. Taka nowinka może zaskoczyć niejednego fana rodziny królewskiej.

Kate udowadnia, że oprócz królewskich obowiązków jest jak każda inna mama – nad życie kocha swoje pociechy i chętnie robi z nimi zwyczajne rzeczy

Może Cię zainteresować

zamknij