×

Niepostrzeżenie wślizgnął się na porodówkę. Z sali pacjentki do której wszedł, dochodził krzyk

Do przerażającego zdarzenia doszło 31 grudnia w szpitalu Sant’Eugenio w Rzymie. Włoska agencja prasowa ANSA podaje, że 38-letni Somalijczyk przebrał się za pielęgniarza i wszedł na porodówkę. Tam próbował zgwałcić kobietę, która zaczynała rodzić.

Podawał się za pielęgniarza

Mężczyzna przyszedł do rodzącej i początkowo udawał, że jest z personelu medycznego. Po chwili zaczął się masturbować i dotykać jej w niewłaściwy sposób. Kobieta wzywała pomocy, a Somalijczyk robił się coraz bardziej napastliwy.

Na szczęście jej wołanie usłyszały pielęgniarki oraz lekarz. 38-latek został obezwładniony i przytrzymany. Na miejsce natychmiast wezwano policję. Mężczyznę aresztowano.

Był we Włoszech od 5 lat

Jak donoszą włoskie media, sprawca nazywa się Ali Abdella i od 5 lat ma pozwolenie na pobył we Włoszech. Kiedy prokurator zapytał go o to, dlaczego dopuścił się takiego czynu, on odpowiedział, że „to wie tylko Bóg”. 10 stycznia rozpocznie się proces Somalijczyka. Obrona wniosła o badania psychologiczne. Jeśli Ali Abdella zostanie uznany za niepoczytalnego, możliwe że nie poniesie kary.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować