×

Filip Chajzer opublikował zdjęcie z synkiem. Nie zrobił tego dla rozgłosu, ale w szczytnym celu

Jakiś czas temu Filip Chajzer umieścił w sieci piękne zdjęcie ze swoim synkiem, który urodził się w październiku bieżącego roku. Na tym jednak nie koniec… Poinformował również swoich fanów o dość nietypowej aukcji, która jest ściśle powiązana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Prezenter postanowił wesprzeć fundację i wystawić na sprzedaż swojego… ukochanego poloneza! Oto, co możemy przeczytać na stronie aukcji Chajzera:

To nie jest łatwa decyzja. To dla mnie bardzo, ale to bardzo ważna rzecz, w którą wsadziłem kupę serca i pieniędzy, jednak dalej tylko rzecz. Czas żeby znalazła nowego właściciela. Jeśli dzięki mojemu Polonezowi uda się kupić sprzęt ratujący dzieciakom życie – to będzie on jeszcze bardziej niezwykły, a już dzisiaj jest wyjątkowy i jeden jedyny taki na świecie. Rocznik 1997, oryginalny przebieg 50.000 km. Przód przerobiony z modelu caro, na wersję przejściową. Z fabryki na Żeraniu wyjechał zielony, teraz jest jednak oklejony szarą matową folią – miał wyglądać jak resorak z dzieciństwa i tak też się stało.

Czy znajdą się chętni na zakup pojazdu? Oczywiście, że tak! Choć do końca aukcji pozostał jeszcze ponad miesiąc, wylicytowana kwota już wynosi ponad 16000 złotych.

Co ma do tego zdjęcie Filipa z nowo narodzonym dzieckiem? Okazuje się, że bardzo wiele. Wystarczy przeczytać zamieszczoną pod fotografią prośbę Chajzera.

Polecane

Może Cię zainteresować