×

Szczeniak, który wygląda jak kot. Nic dziwnego, że internauci są w nim zakochani

Spór pomiędzy miłośnikami psów i kotów trwa od dawna. I jest nieco irracjonalny, bo czy nie można kochać obu tych stworzeń jednocześnie?  Szczeniak, który wygląda jak kot, pogodzi miłośników obu czworonogów. A może jeszcze fanów niedźwiadków, fok, szynszyli i – po prostu – najbardziej uroczych stworzeń na świecie!

Szczeniak, który wygląda jak kot

Gdy tylko Dúi trafił do serwisu Reddit, natychmiast zyskał międzynarodową sławę.

Internauci spekulowali, że szczeniak jest krzyżówką corgiego z wietnamską rasą Hmong. Inni żartowali, że Dúi to owoc „związku” corgiego i brytyjskiego kota krótkowłosego.

Nagłą popularnością pieska w końcu zainteresowali się dziennikarze portalu „Metro”, którzy odnaleźli właścicieli malucha. Okazało się, że psiak pochodzi z Wietnamu, mieszka obecnie w Hanoi i ma 3 miesiące.

Niczego nieświadomy szczeniak beztrosko macha ogonkiem (a właściwie to ogonek macha nim) i zdaje się nic sobie nie robić z nagłej sławy.

Dusza towarzystwa

Zdjęcia szczeniaka skradły serca internautów. Niektórzy twierdzą, że psiak wygląda jak „hybryda” psa i kota. W rzeczywistości Dúi jest mieszanką jednej z rodzimych ras z rasą psów o krótkich łapach. Jak wyjaśnia właściciel, u szczeniaka prawdopodobnie nastąpiła mutacja genów, co wpłynęło na niezwykły wygląd malucha.

Piesek – co widać na nagraniach – jest duszą towarzystwa. Uwielbia się bawić zarówno z ludźmi, jak i psami.

Właściciel założył mu konto na Facebooku

Hai Anh i Tuan postanowił, że założy swojemu czworonożnemu przyjacielowi konto na Facebooku. W ciągu 5 dni zebrało się na nim… ponad 60 tysięcy osób obserwujących losy malucha! Pochodzą nie tylko z Wietnamu, ale i całego świata.

Nic dziwnego, Dúi rozczula i skrada serce. Fani prześcigają się w poszukiwaniu nazw dla szczeniaczka. Trzeba przyznać, że właściciele nazwali go dość… osobliwie. Imię pieska można przetłumaczyć jako „szczur bambusowy”.

Akurat szczura Dúi na pewno nie przypomina…

Anh yêu người khác rồi,Người ấy cũng như em,đếu yêu anh ????????

Opublikowany przez Gấu Mèo Bắc Mỹ Wtorek, 25 lutego 2020

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować