×

Szczena i Asia z „Chłopaków do wzięcia” są już po ślubie? Wiele na to wskazuje!

W związku najbardziej znanych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” co rusz zachodzą jakieś zmiany. Czy Szczena i Asia są już po ślubie? Ma o tym świadczyć konto facebookowe!

Niedawno zostali rodzicami

Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski to jedni z najbardziej charakterystycznych bohaterów popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Oboje cieszyli się ogromną sympatią widzów, którzy cenili Asię i Szczenę przede wszystkim za prostotę i szczerość ich relacji. Wszystko wskazywało na to, że nic nie stanie im na drodze…

Do czasu, aż „Szczena” trafił do więzienia. Jeszcze w trakcie trwania zdjęć do programu, kobieta deklarowała, że będzie cierpliwie czekać na ukochanego. Mężczyzna po wyjściu z więzienia oświadczył się Joannie. Ich szczęście nie trwało jednak długo, bo jakiś czas później Ryszard znów trafił za kratki.

W tym czasie Asia wykorzystała zainteresowanie swoją osobą i przeszła niemałą metamorfozę, którą relacjonowała na Instagramie. Sporo schudła, a także zmieniła kolor włosów. Niedługo później oznajmiła, że rozstała się z Ryszardem. Jednak nie na długo…

W ubiegłym roku para znów się zeszła, ale to nie wszystko! Szczena został ojcem! Radosną nowiną szczęśliwy tata podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Ich synek otrzymał imię Marcel.

Posypały się gratulacje

Pod wpisem posypały się gratulacje. Jednakże niektórzy internauci mając w pamięci alkoholową przeszłość Joanny i Ryśka, a także warunki, w jakich żyją, poważnie się zaniepokoili. Zaczęto więc parze wytykać skrajną nieodpowiedzialność. Pojawiły się też głosy, że rodziną powinna zainteresować się opieka społeczna:

Alkoholizm, recydywa, patologia, brak podstawowych warunków do rozwoju dziecka. Szkoda malucha.

Mam nadzieję że tym maleństwem zajmą się odpowiednie służby, wyrwą z patologicznych warunków i znajdą prawdziwy kochający dom.

Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie?

Asia odpowiedziała na ten hejt – kazała krytykującym zająć się swoimi sprawami. „Szczena” również zareagował nerwowo!

Witam wszystkich tych, którym żal d*pę ściska i życzę wam tego samego czego mi życzycie. Pamiętajcie, że karma wraca i to bardzo szybko, a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam.

– napisał bohater „Chłopaków do wzięcia”.

Szczena i Asia są już po ślubie?

Czy para zdecydowała się na kolejny poważny krok w związku? Joanna Wielocha dokonała ostatnio pewnej zmiany na swoim facebookowym profilu. To wzbudziło podejrzenia wśród fanów uczestniczki „Chłopaków do wzięcia”. Wiele osób zastanawia się, co może znaczyć nazwisko ukochanego, zestawione wraz z jej rodzinnym nazwiskiem?

Odpowiedź nasuwa się sama – „Szczena” i Asia są już po ślubie! Chociaż oficjalnie nie potwierdzono tej informacji, to dodanie nazwiska „Dąbrowska” właśnie na to wskazuje!

Istnieje jednak możliwość, że Joanna dopisała nazwisko „Dąbrowska” tak po prostu, chcąc zwrócić uwagę swoich obserwatorów. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie.

Joanna Koroniewska o życiu po 40-tce i trzecim dziecku

Źródła: lelum.pl, www.fakt.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować