in

16 godzin po porodzie serce jej synka przestało bić. Mimo to mogła z nim spędzić 3 kolejne dni

Kiedy Becki Wilson wydała na świat swojego synka, Jamesa Cartera, wiedziała, że nie będzie w stanie spędzić z nim dużo czasu.

Bolesna wiadomość

We wczesnym okresie ciąży lekarze przygotowali 27-latkę na to, że jej dziecko nie przeżyje nawet dnia, po urodzeniu. To była kwestia godzin. Po 16 godzinach Becki usłyszała, jak maleńkie serduszko Jamesa przestaje bić.

تم النشر بواسطة ‏‎With Love Carter-James‎‏ في 8 مايو، 2016

Czas

Dzięki wyjątkowemu wynalazkowi, młoda mama mogła spędzić 3 dni z swoim maleństwem. Pozostało więc odrobinę czasu, by się pożegnać. Specjalne łóżeczko dla dzieci, z wbudowanym systemem chłodzenia, spowalnia naturalny proces rozkładu ciała.

Just a quick note,this is a cuddle cot set up,its nothing creepy as some people thought. I just wanted to share,they can…

تم النشر بواسطة ‏‎With Love Carter-James‎‏ في 25 مايو، 2016

Pożegnanie

Becki docenia fakt, że miała możliwość spędzenia kilku dodatkowych dni ze swoim synem.

تم النشر بواسطة ‏‎With Love Carter-James‎‏ في 8 مايو، 2016

Mogłam go nosić i patrzeć na niego całymi godzinami, jak każda inna matka. Mając możliwość spędzenia z nim tych kilku dodatkowych dni, była to ogromna różnica. Mogłam się pożegnać, być dla niego matką przez chwilę – mówi Becki.

Teraz także inni rodzice pogrążeni w żałobie będą mieli szansę spędzić ostatnie chwile z dzieckiem. Obecnie zbierane są fundusze, by wyposażyć szpitale w te specjalne łóżeczka.

Fotografie: facebook.com