×

Syn majsterkował w warsztacie zmarłego taty. Na jednej z desek znalazł ukrytą wiadomość

Użytkownik serwisu Imgur podzielił się ostatnio w sieci niesamowitym odkryciem. Jest ono zarazem ważnym elementem poruszającej historii o miłości i stracie.

Ukochany mąż i ojciec zmarł w lutym 2016 roku w wieku 51 lat. Mężczyna był utalentowanym stolarzem. Kiedy więc jego żona zajęła się grawerowaniem w metalu, zbudował dla niej stół warsztatowy.

Kilka miesięcy po śmierci 51-latka, jego syn zauważył, że jedna z nóg stołu warsztatowego jest uszkodzona, dlatego też postanowił ją naprawić za pomocą śrub. Była to technika, którą nauczył go ojciec.

„Technicznie rzecz biorąc on był moim ojczymem, ale nigdy nie poznałem mojego biologicznego ojca, on był jedynym i najlepszym ojcem jakiego miałem” – wyjawia użytkownik Imgur.

W chwili, kiedy mężczyzna przewrócił stół, aby go naprawić, zauważył coś niezwykłego. Dwa akapity tekstu, zapisane czerwonym markerem…

syn-znajduje-tajemnicza-wiadomosc (1)

Kilka miesięcy po śmierci ojca, syn postanowił naprawić uszkodzony stół. Wtedy też odkrył coś niespodziewanego…

syn-znajduje-tajemnicza-wiadomosc (2)

Jak się okazało, była to tajna wiadomość mężczyzny do ukochanej żony. Napisał ją przed śmiercią, ale dokładna data jej powstania nie jest znana.

syn-znajduje-tajemnicza-wiadomosc (3)

„Kocham Cię Becca.

Niezależnie jaki jest dzisiaj dzień, mam nadzieję, że jest dobry, Bóg naprawdę odpowiedział na moje modlitwy w dniu kiedy podarował mi Ciebie. Wiem, że te dni są najlepszymi w moim życiu i cieszę się, że masz w nich swój udział.

Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek to zobaczysz, ale jeśli nie, po prostu wiedz, że bardzo Cie kocham. Jeśli jest jedna rzecz, której pragnąłbym w życiu, to chciałbym być dla Ciebie równie dobry, jak Ty jesteś dla mnie. Jeśli mogę to zrobić, będę najszczęśliwszym żyjącym mężczyzną na tym świecie.

Kocham Cię piękna żono – Mason”

Syn, o niesamowitym znalezisku, natychmiast poinformowała mamę.

Kiedy kobieta poznała treść poruszającej wiadomości, nie potrafiła ukryć wzruszenia, zresztą jak cała rodzina zmarłego. Aby zachować niesamowitą wiadomość, deski na których została spisana, zostały wyjęte i umieszczone w specjalnej ramce.

syn-znajduje-tajemnicza-wiadomosc (4)

Poruszająca historia o pięknej miłości łączącej małżonków krąży w sieci, a odbiorcy do których dociera nie potrafią ukryć wzruszenia. Jeśli i Ciebie poruszył dzisiejszy wpis, udostępnij go dalej!

Może Cię zainteresować

zamknij