×

Pani Wanda zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji. Jej syn popełnił samobójstwo

Potworna tragedia w Legionowie. Pani Wanda zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji. Do Medjugorie podróżowała razem z córką, natomiast w domu został pan Mariusz —43-letni syn pani Wandy. Mężczyzna nie poradził sobie z informacją o tragicznej śmierci matki. Targnął się na swoje życie. Niestety skutecznie…

Pani Wanda zginęła w wypadku autokaru z pielgrzymami

Pani Wanda miała 73 lata i mieszkała w Legionowie. Do Medjugorie pojechała razem z córką, która jest zakonnicą. Starsza kobieta miała już nigdy nie wrócić do domu… zginęła w katastrofie polskiego autokaru w Chorwacji.

6 sierpnia tragiczne wieści dotarły do syna pani Wandy – 43-letniego Mariusza. Mężczyzna był mocno związany z matką. Mieszkali razem w domu w Legionowie. Czyżby postanowił dołączyć do ukochanej mamy?

Usłyszałam, że przed domem Mariusza stoi karetka i policyjne samochody. Ja się nie mogłam ruszyć z miejsca, nie byłam w stanie zapytać nikogo, co się stało. Na niego zawsze można było liczyć, ze wszystkim był gotów pomóc. Śmierć mamy była dla niego ogromnym szokiem, on mieszkał tylko z nią

– opowiada mieszkanka Legionowa, której wypowiedź przytacza „Super Express”.

Ktoś mówił, że po działce biega jego zbłąkany pies i szuka swojego pana. To był taki fajny chłopak, nie wiem, co tu się wydarzyło

– dodaje kobieta.

Syn zmarłej w wypadku w Choracji popełnił samobójstwo

Informację o śmierci 43-letniego mężczyzny w rozmowie z „Super Expressem” potwierdziła policja w Legionowie. Mieszkańcy miasta są wstrząśnięci ostatnimi wydarzeniami i tym, jakie nieszczęście spotkało tę rodzinę. Ci, którzy znali pana Mariusza, opisują go jako uczynnego, dobrego mężczyznę.

Nasz „Maruniu” tu ze wszystkimi dobrze żył. Nie wiem, co teraz będzie z jego psem…

– mówi mieszkanka Legionowa, poruszona potworną tragedią.

Pan Mariusz nikomu nie odmawiał pomocy. Teraz mieszkańcy Legionowa pragną się mu odwdzięczyć. Tylko tyle mogą dla niego zrobić… Przyjaciele rodziny założyli zbiórkę w serwisie Zrzutka.pl. Jej celem jest zebranie środków na pokrycie kosztów związanych z pogrzebem.

(…) Bedzie to nasza pomoc w tej ostatniej drodze Słonego… Środki, które pozostaną po opłaceniu kosztów pogrzebu będą przekazane na cele dobroczynne (Dom Dziecka, Schronisko dla zwierząt)

– czytamy w opisie zbiórki.

Zbiórkę wsparło już ponad 180 osób poruszonych losem rodziny z Legionowa.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), www.facebook.com, Facebook

Może Cię zainteresować