×

Daniel M. zdradził, jakie ma teraz plany. Powiedział też kilka rzeczy o córeczce

Syn Zenka Martyniuka cały czas szokuje i nie pozostawia żadnych złudzeń w związku z tym, że jego życie jest naprawdę barwne. Wiele osób wręcz prognozowało, że Daniel M. nie będzie chciał zając się dzieckiem, które dopiero przyszło na świat i że będzie uciekał od obowiązków. Wydaje się jednak, że te przypuszczenia są mylne.

Syn króla disco polo na swoim profilu na Instagramie regularnie dodaje zdjęcia, z których wynika, jak bardzo cieszy się z faktu, że jest ojcem

Moja córka jest super piękna, kochana, miła, urocza

Czy Daniel M. w końcu się ustatkował i planuje zająć się na poważnie żoną i córką?

Wiele wskazuje na to, że młody buntownik musiał zmienić podejście do życia. Na pytania odnośnie przyszłości i rodziny odpowiada w bardzo enigmatyczny sposób, ale zdarzy mu się powiedzieć nieco więcej o tym, jakie ma plany życiowe.

W czasie jednej z takich rozmów wygadał się, że najprawdopodobniej razem z żoną i córeczką przeprowadzą się nad morze i więcej nie będą mieszkać w Białymstoku. Dodatkowo warto zaznaczyć, że ich stosunki uległy zdecydowanej poprawie, o czym zainteresowany sam mówi publicznie. Pomysł z zamieszkaniem nad Bałtykiem miał być pomysłem żony Daniela, która powiedziała: „Ostatnio wspominała, że nie chciałaby mieszkać w Białymstoku i myślała nad Gdynią”.

Czy myślicie, że po tym wszystkim, do czego doszło, para ma jeszcze szansę na normalną relację?

Polecane

Może Cię zainteresować