×

Kiedy lekarze chcą odłączyć aparaturę od syna, zdesperowany ojciec wyciąga broń i celuje w lekarzy

Gdy życie kogoś, kogo kochamy znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć? Cokolwiek pomyślisz o desperackim akcie tego ojca, zrobił wszytko, co w jego mocy.

W styczniu 2015 roku George Pickering III trafił do szpitala po ciężkim udarze. 27-latek pogrążony w śpiączce, już wcześniej przeszedł kilka udarów. Jednak tym razem ojciec otrzymał wstrząsającą wiadomość. Lekarze oświadczyli, że nastąpiła śmierć mózgu jego syna.

Rodzina chłopaka była w rozpaczy. Szczególnie ojciec nie potrafił pogodzić się z faktem, że jego syn może odejść.

Lekarze poprosili o pozwolenie, by odłączyć Georga od aparatury i przekazać jego organy potrzebującym. W końcu matka zgodziła się i rozpoczęto przygotowania do procedury.

ojciec-3

Jednak ojciec Georga nie chciał się zgodzić. Czuł, że to nie jest jeszcze koniec życia jego ukochanego syna. Gdy tylko usłyszał o decyzji żony, wyciągnął pistolet i zaczął grozić personelowi szpitala.

Dla niego to był ostatni promyk nadziei, by odzyskać syna. Zrozpaczony trwał przy łóżku swojego dziecka, gdy policja próbowała z nim negocjować.

ojciec-2

Ojciec cały czas trzymał Georga za rękę. Błagał go, by dał jakikolwiek sygnał i nagle stało się coś niewiarygodnego. Na oczach lekarzy, chłopak 3 razy ścisnął rękę ojca. Lekarze nie byli w stanie uwierzyć, ale badania potwierdziły reakcję mózgu.

ojciec-4

Dzisiaj George czuje się dobrze. W końcu wybudził się ze śpiączki. Z kolei ojciec za groźby bronią spędził 11 miesięcy w więzieniu. Lecz czym jest ta kara w porównaniu do odzyskania syna?

ojciec-1

Ta historia miała swój szczęśliwy finał. Nikt nie ucierpiał, a rodzina odzyskała Georga. Cudem udało się uniknąć tragedii, a teraz rodzina wreszcie może być razem.

Może Cię zainteresować

zamknij