×

Sara Boruc podzieliła się zdjęciem malutkiego synka. Chłopiec otrzymał oryginalne imię

Syn Sary Boruc i znanego piłkarza dopiero przyszedł na świat, a media już mogą zachwycać się maluszkiem. Noah, bo tak rodzice nazwali synka, urodził się w domowym zaciszu. Przywitała go najbliższa rodzina, a poruszona Sara podzieliła się ze światem filmem z tego wyjątkowego wydarzenia.

Film jest faktycznie poruszający i ukazuje bliskość i intymność, jakie tworzą się w czasie narodzin dziecka

Sara nie kryła wzruszenia. To z całą pewnością zmotywowało ją do tego, aby podzielić się tym, jak wygląda ich maluki Noah. Dodała także kilka słów od siebie.

Syn Sary Boruc
Instagram

„Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć…”

Spełniło się nasze ogromne marzenie -przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku, bez zgiełku szpitala, niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej, dokładniej, mocniej. Artur nie puścił mnie nawet na moment. Trzymał tak mocno jakby się bał, że utonę. Nie dałabym rady bez Niego. Inusia głaskała po głowie, mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami, czekając cichutko na spotkanie z braciszkiem.

Było idealnie, perfekcyjnie, pięknie! Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta, która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia.
Kocham, dziękuję❤️

Noah Boruc
Instagram

Syn Sary Boruc przyszedł na świat w domu. Ma dwie starsze siostry i dużą rodzinę

Posypały się także gratulacja od fanów i znanych koleżanek. Wśród celebrytek, które złożyły życzenia rodzicom były: Marina Łuczenko, Maffashion, Ewa Chodakowska, Maja Sablewska, Dominika Grosicka, Patricia Kazadi, Natalia Siwiec czy Paulina Krupińska.

Jeszcze raz gratulujemy!

Może Cię zainteresować