×

Syn Michała Wiśniewskiego błaga o pomoc. Sytuacja jest naprawdę poważna

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc! Sprawa jest bardzo poważna. Xavier pisze o wypadku i apeluje: „Każdy grosz się liczy”.

Syn Wiśniewskiego ma już 18 lat

Xavier Wiśniewski to pierworodny syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Chłopak wdał się w rodziców, przynajmniej w kwestii zainteresowań. Pasją 18-latka jest taniec. Chłopiec wydaje się bardzo empatyczny i troskliwy. Na Instagramie często dzieli się rodzinnymi zdjęciami. Xavier, tak jak jego przyszywane siostry, ucieszył się z nowego członka rodziny – najmłodszego potomka wokalisty Ich Troje, Falco Amadeusa.

Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (…) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną – mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki, Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem

– mówił Xavier w rozmowie z WP.

Jak się okazuje, Xavier dba nie tylko o swoich najbliższych, ale i znajomych. Zaapelował o pomoc w bardzo ważnej sprawie.

Syn Michała Wiśniewskiego
Instagram

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc

Na Instagramie Xaviera Wiśniewskiego pojawił się post, w którym chłopak apeluje o pomoc dla mamy swojej koleżanki. 18-latek w kilku zdaniach wyjaśnił, o co chodzi. To bardzo przykra historia.

Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Opiekuje się mamą z babcią cały czas.

– napisał Xavier.

Niestety koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio. Z góry dziękuję

– dodał chłopak.

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc
Instagram

Xavier załączył również link do zbiórki na rehabilitację mamy jego koleżanki. Na razie udało się zebrać jedynie ok. 6 tysięcy złotych. Potrzeba kilkakrotnie więcej…

Jeśli ktoś chciałby pomóc, więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć TUTAJ.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij