×

Sylwia Bomba odejdzie z „Gogglebox”? Fani martwią się, że już jej nie zobaczą

Sylwia Bomba odejdzie z „Gogglebox”? Ta wiadomość wprawiła w osłupienie wszystkich fanów programu TTV. Ludzie nie wyobrażają sobie, że w reality show mogłoby zabraknąć słynącej z ciętej riposty brunetki. Celebrytka postanowiła wyjaśnić powody swojej decyzji.

Kariera się rozwija

Sylwia Bomba to bez wątpienia jedna z uczestniczek „Gogglebox”, która najlepiej spożytkowała okazję na zrobienie kariery. Celebrytka szybka zdobyła sympatię widzów za sprawą swoich celnych komentarzy, dotyczących oglądanych programów. Nadszedł jednak moment, w którym ocenianie innych ludzi przestało być dla niej satysfakcjonującym zajęciem. W związku z tym, Bomba zwiększyła swoją aktywność w mediach społecznościowych i stała się klasyczną influencerką. Dziś celebrytka może poszczycić się pokaźnym gronem obserwujących oraz coraz to nowymi współpracami. Sylwia Bomba nie zamierza jednak spoczywać na laurach i stale rozwija swoją karierę.

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski mówiące o tym, że celebrytka może wystąpić w najbliższej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Początkowo nie wszyscy dowierzali tym zapowiedziom, jednak gdy na stronie programu ukazał się oficjalny komunikat, nikt już nie mógł mieć wątpliwości. Sylwia Bomba wkrótce będzie musiała rozpocząć przygotowania do nieprawdopodobnej przygody. W oficjalnym komunikacie udostępnionym na fanpage’u programu czytamy:

W piątkowy poranek ujawniamy dla Was kolejną gwiazdę nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Sylwia Bomba to popularna influencerka, która podbiła serca Polaków jako komentatorka w programie „Gogglebox”. Zawodowo zajmuje się fotografią oraz modą. Witamy w naszej tanecznej rodzinie i życzymy wielu sukcesów na parkiecie w poniedziałki!

W związku z tą informacją, wielu widzów zaczęło się zastanawiać czy Sylwia Bomba zdoła pogodzić występy w „Tańcu z Gwiazdami” z nagraniami „Gogglebox”. Dopiero dzięki wywiadowi z celebrytką udało się dojść do rzetelnych informacji.

Sylwia Bomba odejdzie z „Gogglebox”?

Sylwia Bomba w rozmowie z dziennikarzami Plejady postanowiła zdementować wszelkie plotki na temat swojego udziału w „Gogglebox”. Powiedziała, że nie zamierza rezygnować z dotychczasowej posady.

Będę się bardzo starała to wszystko połączyć, bo jednocześnie nagrywamy także program „Gogglebox”, a najważniejsza jest przecież Antosia, moja córka, którą cały czas się opiekuję. Wiem, że „Taniec z gwiazdami” jest absorbujący, że będzie dużo treningów. (…) Długo się zastanawialiśmy, ale uznaliśmy, że damy radę to wszystko pogodzić. „Gogglebox” jest takim formatem, w którym nie raz, nie 10 i nie 15, pokazywaliśmy „Taniec z Gwiazdami”. To program, który pokazuje wiele formatów produkowanych przez różne telewizje. W tej kwestii stacje doszły do porozumienia.

Bomba wyznała, że jest pewien tancerz, z którym bardzo chciałaby trenować, ale nie chciała wyjawić o kim myśli. Celebrytka przypuszcza, że w „Gogglebox” od czasu do czasu będą pojawiały się wzmianki dotyczące jej udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Dzięki temu będziemy mogli poznać ten program od kuchni.

Myślę, że odcinki „Tańca z Gwiazdami”, w których będę tańczyła, bardzo często będą pojawiały się w „Gogglebox”.

Łącząc występy w aż dwóch programach na raz Sylwia Bomba będzie miała szansę zdobyć większe grono głosujących, co na pewno przełoży się na jej wyniki w tanecznym show. 

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować