×

Świerzyński zachęca do zarażania się: „Idźmy do kościoła wbrew zakazom”

Sławomir Świerzyński już kompletnie odleciał. W stanie permanentnego objawienia namawia do łamania zasad kwarantanny i pójścia tłumnie do kościoła. Na szczęście apeluje tylko do mężczyzn. Myślicie, że zapłaci za wszystkich mandaty?

Świerzyński zachęca do łamania kwarantanny

Sławomir Świerzyński w branży disco-polo osiągnął już wszystko. Lider zespołu Bayer Full jest zaliczany do najbogatszych polskich celebrytów i sam już nie wie, co ma robić z taką górą pieniędzy. Jednym z jego najbardziej trafionych pomysłów była obietnica, że kupi córce na urodziny… lodołamacz.

Równolegle z szastaniem pieniędzmi, muzyk popadł w manię wielkości i zaczął opromieniać Polaków swoją mądrością. Okazało się to tym łatwiejsze, że Świerzyński jest przekonany, że zna się na wszystkim. Najlepsze, że wcale nie zraża się tym, że jest w tej opinii odosobniony. Nie trafiają do niego rady, by zajął się czymś innym niż wymądrzanie się w Internecie.

Ostatnio Świerzyński znów postanowił zabłysnąć, wzywając rodaków na Twitterze, by z okazji Wielkanocy tłumie poszli do kościołów, zarażając się wzajemnie ku chwale Bożej:

Mężczyźni, ojcowie i dziadkowie idźmy do kościoła wbrew zakazom, mamy wiarę i odwagę by wielbić Jezusa i błagać Go o Pokój i zdrowie dla naszych rodzin i bliskich. Polak ma obowiązek strzec wiary katolickiej. Tylko pod Krzyżem tylko pod tym znakiem Polska jest Polską…

Najgorzej, że swój apel adresuje również do dziadków, którzy są w grupie zwiększonego zagrożenia koronawirusem…

Muzyk disco-polo krytykuje rząd i biskupów

Przy okazji Świerzyński dał do zrozumienia, co myśli o najnowszych restrykcjach wprowadzonych przez rząd, chroniących Polaków przed koronawirusem. Zdaniem muzyka, są po prostu bezsensowne, a może nawet czai się za nimi spisek, mający na celu zaszkodzenie religii katolickiej. Przy okazji oberwało się hierarchom kościelnym, którzy, zdaniem gwiazdora disco polo za słabo stawiają się władzy:

Jeśli w autobusie może jechać 35 osób to dlaczego w gmachu takim jak Katedra nie może być 5 osób. Wielki Tydzień bez wiernych, Wielki Piątek, Sobota a Zmartwychwstanie ? Gdzie są Biskupi, Wstydź się Polsko.

Ze swojej strony radzimy, żeby zawczasu ustalić ze Świerzyńskim, kto zapłaci za wszystkich mandaty w wysokości 30 tysięcy złotych. Sławka akurat na to stać…

Żeby było jasne – publikujemy to ku przestrodze. Nie bądźcie jak Świerzyński – stosujcie się do zasad kwarantanny która może uratować życie wasze i waszych bliskich!

Źródła: mobile.twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować