×

Paparazzi sfotografowali Kate z dziećmi. Księżna miała na sobie sukienkę z popularnej sieciówki

Księżna Kate od zawsze imponowała klasą i prezentowała się wyjątkowo dobrze, przez co była i wciąż jest inspiracją dla wielu kobiet z całego świata. Żona księcia Williama znana jest również z tego, że potrafi kilkukrotnie pokazać się w tej samej kreacji, a jej stylizacje nie zawsze kosztują krocie. Jak się okazuje, mimo ogromnej fortuny zdarza się jej włożyć na siebie ubranie, które jest dostępne w popularnych sieciówkach. Tak było chociażby tym razem…

Sukienka z Zary

Księżna Kate podczas ostatniego wypadu na Houghton Horse Trials pokazała się w białej sukience z granatowymi haftami w kształcie kwiatów. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje fakt, że kreacja pochodzi z Zary, zatem jest w zasięgu każdej kobiety. Kosztuje 199 złotych, a uprzedzając Wasze pytanie, można ją kupić w polskich sklepach tej marki!

ZARA

To nie pierwszy przypadek, kiedy księżna postawiła na ubrania popularnej na całym świecie marki, jaką jest Zara.

Rodzinnie spędzony czas

Nie było to jednak oficjalne wyjście, lecz czas spędzony z dziećmi w ramach urlopu macierzyńskiego po porodzie księcia Lousia, tak więc wybrana przez księżną kreacja była jak najbardziej na miejscu. Prawda, że prezentowała się świetnie?

Pięknie nie znaczy drogo

Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że mimo ogromnego majątku, nie jest zwolenniczką wydawania kroci na drogie kreacje. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że można się dobrze prezentować również w ubraniach kupionych z popularnych, dostępnych dla każdego sieciówkach, czego dowodem są zdjęcia z rodzinnego wypadu księżnej.

Może Cię zainteresować

zamknij