Kategorie Życie

43-latek miał romans z 18 lat młodszą kobietą. Gdy wróciła do chłopaka, zemścił się

Zazdrość to jedno z najgorszych uczuć. Uczucie, które może doprowadzić do straszliwej tragedii. Ludzie pod jej wpływem są w stanie posunąć się do najgorszego. Tak było chociażby w przypadku 43-letniego Tomasza, który nie mógł pogodzić się z tym, co go spotkało.

Było jak w bajce. Prawdziwy horror zaczął się dopiero później

Ta dramatyczna historia ma swój początek trzy lata temu. To wtedy 25-letnia Katarzyna z Kotów w województwie śląskim z odwzajemnieniem zakochała się w 43-letnim Tomaszu. Wszystko wskazywało na to, że wybuchło między nimi prawdziwe uczucie. Mężczyzna zapewniał swoją wybrankę, że jeśli sprawy dalej potoczą się w ten sposób, będzie gotowy zakończyć dla niej związek z żoną. Wszystko jednak do czasu. Po trzech miesiącach Katarzyna wróciła do swojego byłego chłopaka, 23-letniego Daniela. Wtedy zaczął się istny horror

Niewyobrażalna zazdrość

43-letni Tomasz dosłownie kipiał z zazdrości. Nie mógł się pogodzić z tym, że jego kochanka go zostawiła i w konsekwencji w okrutny sposób zaczął się na niej mścić. W tym celu porozwieszał w swojej miejscowości plakaty z informacją, która nie miała nic wspólnego z prawdą – pisał, że jest dzieciobójczynią. Na tym jednak nie poprzestał i jakiś czas później powybijał jej szyby w oknach. Nie to jednak było w tym wszystkim najbardziej przerażające. Później posunął się do najgorszego. 30 maja 2016 roku uzbroił się w rewolwer i pojechał za Katarzyną i Danielem.

O włos od śmierci

Tomasz początkowo staranował swoim autem opla, w którym podróżowała para. Kiedy zobaczył ich razem, nie wytrzymał. Wysiadł z pojazdu, wyciągnął broń i strzelił w kierunku chłopaka, a następnie byłej kochanki. 25-latka miała jednak sporo szczęścia. Kula dosłownie drasnęła ją w rękę i zatrzymała się na żebrach. Niewiele brakowało, a trafiłby ją w serce. Zazdrośnik nie trafił również w Daniela, który chwilę później powalił 43-latka na ziemie, po czym wezwał pomoc.

43-latek miał romans z 18 lat młodszą kobietą. Gdy wróciła do chłopaka, zemścił się
Materiały policyjne

Interwencja policji

Chwilę później na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji. Zważywszy na fakt, że mężczyzna nie doprowadził do śmierci pary, został oskarżony o próbę usiłowania zabójstwa, a nie o podwójne morderstwo.

43-latek miał romans z 18 lat młodszą kobietą. Gdy wróciła do chłopaka, zemścił się
Materiały policyjne