×

Śpisz po prawej stronie łóżka? Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla Twojej drugiej połówki

Nie da się ukryć, że kiedy zamieszkasz razem ze swoją drugą połówką, to jedną z pierwszych rzeczy, które należy ustalić, jest wybranie swojej połowy łóżka. Okazuje się, że wybór w tym przypadku nie jest bez znaczenia i może mieć bezpośrednie odniesienie do Twojej osobowości.

Strona łóżka po której śpisz

Śpisz po prawej stronie łóżka (patrząc z perspektywy, osoby leżącej na łóżku) i czujesz się na niej najlepiej? Niestety nie mamy dobrych wiadomości… dla Twojego partnera. Taka kolej rzeczy może świadczyć o tym, że jesteś bardziej marudną osobą. Jak to możliwe? Według badaczy strona, po której śpisz, wpływa na Twój nastrój znacznie bardziej niż strona przeciwna. Badania zostały przeprowadzone przez brytyjską sieć hoteli Premier Inn.

Jak wyglądał przebieg badań?

Na wybrane pytania miało w sumie odpowiedzieć aż 3000 dorosłych gości hotelowych. Okazuje się, że osoby, które spały po lewej stronie, były zdecydowanie bardziej pogodne i dopisywał im lepszy nastrój. To one były bardziej zadowolone z życia, wykonywanej pracy, ale również przemawiała przez nie większa pewność siebie niż osób sypiających po drugiej stronie łóżka. Jak to wytłumaczyć? Ciężko powiedzieć, jednak wyniki badań mówią same za siebie.

Może Cię zainteresować

zamknij