×

Spotkali w lesie staruszkę z dziecięcym wózkiem. W środku leżała pozbawiona oczu lalka

Na kanale „Zjawiska Niewyjaśnione” w serwisie YouTube znalazł się ostatnio filmik o tajemniczej staruszce, która pojawia się w zalesionych okolicach i prosi ludzi o pomoc. Po chwili wpada w złość i atakuje. O swoich doświadczeniach z tą kobietą opowiedziało już kilka osób.

Pojawia się w różnych rejonach kraju

Film pojawił się 8 września 2018 roku. Do twórców kanału odezwali się ludzie z całej Polski, którzy spotkali kobietę. Ataki miały mieć miejsce w lesie Marysieńka pod Głubczycami, w Celestynowie pod Otwockiem, w okolicach Łodzi oraz w mauzoleum w Wałbrzychu. Wygląda więc na to, że kobieta atakuje w różnych rejonach Polski.

Jak wygląda staruszka?

Według świadków kobieta ma ponad osiemdziesiąt lat. Ubrana jest w brudny, brązowy płaszcz oraz czarną suknię, a na jej twarzy ma znajdować się zaschnięte błoto. Chodzi też z dziecięcym wózkiem, w którym ma rzekomo znajdować się jej synek.

Jak wygląda atak?

Na początku kobieta budzi zaufanie i sprawia wrażenie sympatycznej. Później prosi zaczepionych ludzi o pomoc. Zaczyna też opowiadać o synku. Problem w tym, że w wózku tak naprawdę znajduje się lalka pozbawiona oczu. Staruszka po chwili zaczyna być agresywna i atakować daną osobę. Po krótkiej rozmowie zarzuca jej, że chce skrzywdzić jej dziecko.

Poniżej możecie odsłuchać całe nagranie związane z tą staruszką

Może Cię zainteresować

zamknij