×

Rodzice zauważyli, że ich dziecko dziwnie się zachowuje. Zamontowali kamerę

Nie wszyscy wierzą w zjawiska paranormalne. Nic w tym dziwnego, bo przecież nie każdy ma okazję doświadczyć czegoś takiego. Tej rodzinie z Devon było to jednak dane. Wszystko zaczęło się od tego, że rodzice zauważyli, że ich dziecko dziwnie się zachowuje.

Dziecko dziwnie się zachowuje

Laura Haigh i jej partner Dean Evans wychowują razem 4 dzieci. Ich najmłodszy synek ma 18 miesięcy i to przede wszystkim jego dotyczy ta historia. Rodzice postanowili zamontować w pokoju chłopca kamerę. Mama czuła, że w ich domu dzieje się coś dziwnego i że ma to związek z najmłodszym dzieckiem.

Miała rację

Gdy pewnej nocy obserwowali obraz przesyłany z kamerki, wystraszyli się nie na żarty. Obok ich syna… spało drugie dziecko! Szybko pobiegli do jego pokoju, mając nadzieję, że ten kształt to po prostu zwykły pluszak, którego Sebastian zabierał czasem ze sobą do snu. Jednak niczego ani nikogo tam nie było…

Skonsternowani wrócili więc do swojej sypialni i stwierdzili, że na monitorze wciąż widać postać jakiegoś malucha, który śpi razem z ich synkiem. Co więcej, zmieniał on nawet pozycje w śnie.

Dziecko dziwnie się zachowuje. Nie wiadomo nic…

Laura przyznaje, że nie potrafi wyjaśnić sytuacji, która miała miejsce, ale wierzy, że jej synkowi nie dzieje się nic złego. W końcu Sebastian spał spokojnie, jak każdej nocy. Wydawało jej się nawet, że w pewnej chwili jej synek, jakby przytulał tę postać.

Tata chłopca był jedną z osób, które nie wierzą w takie rzeczy, ale teraz ma wątpliwości. Zwłaszcza, że kilkakrotnie sprawdzał kamerkę, mając nadzieję, że może źle ją skonfigurował lub coś podobnego. Robił po prostu wszystko, aby logicznie wytłumaczyć to wydarzenie.

Dziecko dziwnie się zachowuje. Nie po raz pierwszy

Gdy mama zastanawia się też nad tą sprawą dłużej, uświadamia sobie, że już niejeden raz złapała malucha na tym, że macha do „pustej przestrzeni”.

Laura podkreśla też, że nie jest to pierwsze zjawisko paranormalne, jakiego doświadczyła w tym domu. Już wcześniej słyszała dziwne odgłosy, np. bieganie dzieci po piętrze, choć nikogo nie było w domu, czy widziała poodwracane do góry nogami obrazki. Zdarzyło się nawet, że rzeczy znikały jej dosłownie spod ręki, aby za chwilkę znaleźć się w zupełnie innym miejscu. Na zdjęciach z przeszłości zauważa też świetliste kule lub cienie.

Dziecko dziwnie się zachowuje. Dom ma jakąś tajemnicę…

Laura jest więc pewna tego, że w ich domu coś się znajduje, jednak według niej nie jest to złe. Synek ani przez chwilę nie wydawał się przestraszony, czy zaniepokojony. Z kolei Dean, choć wcześniej sceptyczny, teraz ma wątpliwości. Jak sam twierdzi, to, co zobaczył, było czymś widzialnym. Czymś innym niż opowieści jego partnerki…

Wierzycie w takie rzeczy?

Źródła: rachfeed.com

Może Cię zainteresować

zamknij