×

Dziwne zachowanie dwuletniego chłopca. Zobaczył zjawę?

Ojciec był przerażony, widząc dziwne zachowanie dwuletniego chłopca. Mały Loki nagle wykonał gest w stronę tajemniczej postaci. Czyżby zobaczył więcej, niż był w stanie dostrzec jego ojciec?

Dziwne zachowanie dwuletniego chłopca

Czy dzieci widzą duchy? Wielu rodziców zadaje sobie to pytanie. Zdarza się, że maluch zachowuje się w podejrzany sposób. Informuje, że widzi coś, czego nie widzą inni domownicy. Patrzy w miejsce, w którym (naszym zdaniem) nikogo nie ma albo też pokazuje na wyimaginowaną postać, przyprawiając rodzica o szybsze bicie serca. Jeśli dziecko wpatruje się w jeden punkt w oddali, a czasem nawet zaczyna się przy tym śmiać, faktycznie może tym wprowadzić rodzica w osłupienie.

Dzieci są bardzo wrażliwe i często dostrzegają więcej, niż dorośli. Zdaniem niektórych, są także zdolne do widzenia rzeczy paranormalnych. W dodatku dzieci spontanicznie na to reagują, bo nie zdają sobie sprawy z tego, jak będzie to postrzegane przez dorosłych. Właśnie tak zachował się ten chłopiec…

Loki może mieć ok. dwóch lat. Chłopiec wypoczywał z tatą w łóżku. Był wtulony w koc. Nagle wskazał na kąt pomieszczenia i zapytał „Kto to jest?”. Potem chłopiec jeszcze przez kilka minut zachowywał się w dziwny sposób. Patrzył w ten sam punkt, śmiał się i powtarzał „hi”, czyli „cześć”.

Zobaczył ducha prababci?

Ojciec Lokiego starał się zachować spokój. Dopytywał malca do kogo macha, ale odpowiedzi nie uzyskał. Mężczyzna był przekonany, że w pomieszczeniu nie ma trzeciej osoby… Jednak zachowanie Lokiego wskazywało na coś innego. Tata chłopca nie wiedział, co ma na ten temat myśleć.

Rodzice dwulatka udostępnili nagranie z tego zajścia w sieci. Napisali przy tym o poczuciu, że odwiedziła ich prababcia Lokiego. Ich zdaniem tylko dwulatek był w stanie zobaczyć niespodziewanego „gościa” z zaświatów.

Fotografie: YouTube.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij