×

Staruszka przechodziła w niedozwolonym miejscu. Jak zareagowali policjanci?

Staruszka przechodziła w niedozwolonym miejscu i to na jednej z najbardziej ruchliwych ulic Bydgoszczy. Gdy kobieta szła środkiem drogi, nadjechali policjanci na motocyklach. Jak zachowali się funkcjonariusze?

Staruszka przechodziła w niedozwolonym miejscu

Przechodząc przez ruchliwą ulicę w niedozwolonym miejscu, można ściągnąć na siebie poważne problemy. 1 listopada ta starsza kobieta przechodziła ulicą Fordyńską w Bydgoszczy. Tego dnia ulica była wyjątkowo ruchliwa. Mimo to staruszka zdecydowała się przejść przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Policjanci przyłapali starszą kobietę na gorącym uczynku

Seniorka do pokonania miała kilka pasów ruchu. Poruszała się powoli, podpierając się o kulę. W tym przypadku potencjalny mandat był najmniejszym zagrożeniem… Kobieta mogła to przypłacić zdrowiem i życiem. Okazało się jednak, że staruszka trafiła na wyrozumiałych policjantów. Nie tylko nie ukarali kobiety, ale i pomogli jej bezpiecznie przejść przez jezdnię.

Mogli ukarać, woleli pomóc

Starsza kobieta prawdopodobnie chciała dotrzeć na cmentarz komunalny, by odwiedzić groby bliskich z okazji Wszystkich Świętych. Jak tłumaczyła mundurowym, miała daleko do przejścia dla pieszych i sama nie byłaby w stanie do niego dojść.

Policjanci z bydgoskiej drogówki zachowali się po ludzku, biorąc pod uwagę zły stan zdrowia pieszej. Choć z jednej strony takie zachowanie wydaje się nam naturalne, nietrudno sobie wyobrazić, że policjanci reagują w inny sposób. Dlatego wielu internautów pozytywnie oceniło postawę mundurowych.

Brawa dla policjantów! Inni by za takie coś wlepili mandat, bo przechodzi w niedozwolonym miejscu

No i tak powinno być. Brawo

Super panowie

– czytamy w komentarzach do wideo, które zamieszczono w sieci. Można je obejrzeć tutaj:

 

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować