×

Chajzer nie będzie już reklamował proszków do prania. Jego miejsce zastąpiła Starmach

Anna Starmach jest znana głównie jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior. Oprócz tego jest autorką książek kucharskich i portalu kulinarnego. Swoją kulinarną przygodę rozpoczęła, kiedy rzuciła wszystko i wyjechała do Paryża, gdzie skończyła szkołę kucharską Le Cordon Bleu, co ostatecznie przyczyniło się do angażu w stacji TVN i zgarnięcia kontraktu reklamowego. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że z wieloletnią kampanią reklamową musiał się pożegnać sam Zygmunt Chajzer.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni z wieloletniej i niesamowicie owocnej współpracy z Zygmuntem Chajzerem, który pomógł nam utrzymać Vizir jako jedną z największych marek w Polsce na przestrzeni lat – powiedziała Mariola Mirek z Procter&Gamble

Na tym jednak nie koniec… Menadżer do spraw komunikacji marki oznajmia jednocześnie, że miejsce Chajzera zastąpi znana ze swojej pasji do gotowania Anna Starmach, która już została ambasadorką marki Vizir.

Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z Anią, która jest wymagającą profesjonalistką i bardzo pasjonuje ją dzielenie się z innymi miłością do gotowania. Oczywiście, jej pasja, podobnie jak wiele innych, wymaga również świetnych rezultatów prania różnego rodzaju plam, które z pewnością pojawią się w międzyczasie. Mamy nadzieję, że wspólnie zainspirujemy innych do odkrywania nowych smaków i podążania za swoimi pasjami, bez obaw o plamy – powiedziała

A Wy co powiecie na taką zamianę? Widzicie Anię w tej roli i też nie możecie doczekać się pierwszej tego typu reklamy z jej udziałem?

Może Cię zainteresować