×

Robert Lewandowski wystąpił w reklamie Lidla. Piłkarz zagrał w niej ucznia

Robert Lewandowski wystąpił w reklamie Lidla. Co ciekawe, wcale nie wcielił się w niej w rolę piłkarza, a… ucznia. Sieć popularnych sklepów udostępniła już fragment spotu promocyjnego. Wyszło naprawdę genialnie!

Robert Lewandowski wystąpił w reklamie Lidla

Lidl Polska wchodzi w nowy rok szkolny z buta i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości! Popularna sieciówka już 5 września wystartuje z ogólnopolską akcją, która ma „pomóc najmłodszym rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania”. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wezmą w niej udział Anna i Robert Lewandowscy.

Nie powiem ani słowa więcej oprócz tego, że będzie miła niespodzianka. Wystartuje w okolicach 20 sierpnia, ale finalnej decyzji jeszcze nie ma. Będzie powiązana ze społeczną odpowiedzialnością Lidl Polska. Aktualnie oferujemy już promocje oferty szkolnej powiązane z programem i Kartą Dużej Rodziny

– prezes Lidla Włodzimierz Wlaźlak.

Szczegóły akcji z pewnością poznamy już niebawem…

Tymczasem w związku z akcją „Razem rozbudzimy talenty” powstała  już reklama, w której w rolę ucznia wcielił się sam Robert Lewandowski. Co prawda przysnęło mu się na lekcji (czyżby był zmęczony po meczu?), ale momentalnie się rozbudził, kiedy został wezwany do tablicy.

Trzeba przyznać, że „Lewy” ma talent aktorski. To po prostu trzeba zobaczyć!

Robert Lewandowski w FC Barcelona

To był hitowy transfer, którym żyła i wciąż żyje cała Polska. Z początkiem tego sezonu Robert Lewandowski gra w barwach FC Barcelony. Stał się tym samym pierwszym piłkarzem z Polski w historii klubu.

Od początku mówiło się, że „Lewy” wniesie do nowej drużyny jakość, ogromne doświadczenie, a przede wszystkim gole, co potwierdził chociażby podczas ostatniego meczu La Liga przeciwko Real Sociedad. Rozgrywka miała miejsce w minioną niedzielę, 21 sierpnia, a więc w dniu 34. urodzin „Lewego”. Tego dnia nasz napastnik sprawił sobie piękny prezent, bowiem strzelił dwa gole w barwach nowego klubu (pierwszą bramkę zdobył już w pierwszej minucie meczu) i zaliczył asystę. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla FC Barcelony.

Życzymy sobie i Robertowi Lewandowskiemu, abyśmy jak najczęściej oglądali go w tak świetnej formie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Źródła: businessinsider.com.pl, www.youtube.com
Fotografie: Youtube (miniatura wpisu), www.youtube.com

Może Cię zainteresować