×

Horror na drodze krajowej! Jeden z kierowców spłonął żywcem w swoim samochodzie

Do tragicznego wypadku doszło z piątku na sobotę w pobliżu drogi krajowej nr 16. Po zderzeniu oba pojazdy zajęły się płomieniami! Jeden z kierowców zginął na miejscu.

Przyczyny wypadku

Przyczyny wypadku nie są jasne, ale policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Jak podaje mł. asp. Anna Balińska, oficer prasowy KPP w Ostródzie cytowana przez portal infoilawa.pl:

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż osoba kierująca pojazdem marki Toyota zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z samochodem marki Renault.

W wyniku zderzenia oba pojazdy zajęły się ogniem. Prowadzone jest śledztwo dlaczego oba pojazdy nagle stanęły w płomieniach.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Stare Jabłonki:

Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy dwa samochody w płomieniach

Ciało wewnątrz jednego z pojazdu

38-letniej kobiecie z renault udało się wydostać na zewnątrz, zanim jej pojazd stanął w płomieniach. Niestety, kierowca toyoty nie miał tyle szczęścia… Spłonął, gdyż został zablokowany we własnym pojeździe.

Jego ciało znaleźli strażacy, którzy przyjechali na miejsce wypadku, by gasić palące się samochody. Na uratowanie mężczyzny było już za późno.

Droga krajowa numer 16, na której miał miejsce tragiczny wypadek, była nieprzejezdna przez ponad 4 godziny.

Obecnie policjanci wraz z prokuraturą ustalają dokładny przebieg wypadku oraz starają się ustalić tożsamość zmarłego mężczyzny

Źródła: www.fakt.pl, wspolczesna.pl, www.infoilawa.pl, www.ostrodanews.pl, ro.com.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować