×

Hanna Lis wydała oświadczenie o stanie zdrowia męża. Lekarze nie chcieli o tym mówić

Dziennikarz Tomasz Lis trafił do olsztyńskiego szpitala na oddział intensywnej terapii. Lekarze nie chcieli komentować jego stanu zdrowia. Dopiero wczoraj przed północą Hanna Lis wydała oświadczenie w tej sprawie.

Słabo się poczuł

53-letni dziennikarz przyjechał do Olsztyna, aby przeprowadzić wywiad z Pawłem Juszczyszynem. Sędzia w listopadzie tego roku chciał ujawnienia listy poparcia członków do KRS od Kancelarii Sejmu.

W pewnym momencie Tomasz Lis słabo się poczuł. Został natychmiast przewieziony do szpitala.

Jak potwierdził lekarz w olsztyńskim szpitalu:

 Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie

Hanna Lis komentuje

Hanna Lis uspokoiła wszystkich zaniepokojonych stanem męża:

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy.

Hanna i Tomasz Lisowie wzięli ślub w 2007 roku w Rzymie, ale po około 10 latach związku zamieszkali osobno. Hanna mówiła wtedy:

Powiem krótko: niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę. Dziwię się ludziom, którzy przeprowadzają wiwisekcję swoich związków na łamach mediów. Często po latach od rozstania. Ja nie zamierzam

Sam Tomasz Lis nie skomentował doniesień o swojej hospitalizacji. Dziennikarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

Źródła: www.se.pl, www.gala.pl, www.gala.pl, gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować