×

Dziewczynka myślała, że spotkała prawdziwego Św. Mikołaja. Reakcja mężczyzny roztopi Wam serca

Jeżeli istnieje wspólne marzenie łączące wszystkie dzieci na całym świecie, to z pewnością jest to chęć zobaczenia na własne oczy świętego Mikołaja. Jeśli chodzi o najmłodszych, to nie robi im różnicy czy spotkają wyglądającego jak słynny święty w banku czy też w domu.  Zdeterminowani, będą walczyć ze snem, aby przyłapać wchodzącego przez komin ubranego w czerwony strój staruszka.

Niezapomniane spotkanie

Z łatwością można dostrzec ekscytację w oczach wszystkich dzieci mówiących o świętym Mikołaju. Jest jednak dziewczynka, które marzenie się spełniło. Jak do tego doszło?

Niedawno w mieście Hurricane, w Zachodniej Virginii mała dziewczynka podczas zakupów, na które pojechała wraz ze swoją rodziną, w sklepie Walmart przypadkowo natknęła się na najlepszy z dostępnych prezentów świątecznych.  3-letnia Sophie Jo Riley zauważyła bardzo wysokiego mężczyznę o śnieżnobiałej brodzie i dość sporym brzuchu, który był ubrany w czerwony sweter!

To musi być święty Mikołaj! Jakich dodatkowych dowodów może potrzebować racjonalny człowiek? Sophie po prostu wiedziała, że zobaczyła tuż przed sobą świętego Mikołaja we własnej osobie. Jej starsza siostra opowiada, że dziewczynka starała się zachowywać bardzo cicho, skradając się po sklepie i cały czas mając na oku postać mężczyzny. Rodzina Sophie podążała tuż za nią. W pewnym momencie dziewczynka odwróciła się i powiedziała

Ciszej… to święty Mikołaj!

W końcu ojciec dziewczynki przekonał ją, aby podeszła do mężczyzny i przedstawiła się. Po tej zachęcie Sophie bojaźliwie podeszła do mężczyzny i zapytała

Święty?

Nie trudno sobie wyobrazić jak szybko musiało bić serce Sophie w tamtej chwili oraz jak bardzo podenerwowana była jej rodzina.

spotkała świętego Mikołaja w sklepie
YouTube

Na szczęście święty Mikołaj, a raczej Roger Larck okazał się być człowiekiem o wielkim sercu, który z wielką radością potwierdził, że jest świętym Mikołajem. Wtedy dwójka rozpoczęła radującą serce rozmowę. Sophie zaprezentowała mężczyźnie swoje piękne paznokcie i poinformowała, że wspólnie z pozostałymi domownikami zawsze przygotowują ciasteczka z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że Mikołaj je zje. Kiedy święty Mikołaj zapytał czy piecze ciastka wyłącznie dla niego, odpowiedziała:

Jasne, że nie! Część jest dla reniferów.

Szaleństwo w mediach społecznościowych

Siostra, która była w sklepie razem z Sophie, nagrała całe zdarzenie, a następnie udostępniła je na Facebooku. Od tego momentu filmik został wyświetlony ponad milion razy, a 15 000 osób go udostępniło! Erika Riley, matka Sophie powiedziała, że ten wzruszający moment przypomniał wszystkim o co tak naprawdę chodzi w Świętach.

Jeśli naprawdę istnieje święty Mikołaj, to właśnie w taki sposób sobie go wyobrażam

powiedziała. Larck został zaproszony przez kilka stacji telewizyjnych, aby udzielić wywiadu na temat spotkania z Sophie. Stwierdził, że był zachwycony mogąc spełnić marzenie dziewczynki.

Jestem szczęśliwy, że byłem częścią zdarzenia, które rozradowało tyle ludzi. To była na pozór tylko rozmowa z małą dziewczynką, a jednak stopiła moje serce.

Nasze serca przepełnia radość, patrząc na to jak miło i troskliwie zachował się mężczyzna, zgadzając się spędzić kilka minut z uroczą, małą dziewczynką.  Z pewnością Sophie będzie pielęgnować to niezwykłe wspomnienie przez całe swoje życie.

Źródła: fun.shared.com
Fotografie: YouTube.com

Może Cię zainteresować

zamknij