×

10 częstych snów, których nie powinno się ignorować. Zaskoczy Cię, co mogą oznaczać!

Ludzie od wieków są zafascynowani snami i ich znaczeniami. Niektórzy wierzą w to, że mogą one zdradzać nam przyszłe wydarzenia, a inni, że nasza podświadomość daje o sobie znać… A Wasze zdanie jest jakie?

Oto 10 rzeczy, których nigdy nie powinniśmy ignorować w naszych snach.

#1 Latanie


Sny o lataniu często wskazują na potrzebę spełnienia. Dokąd zmierzasz? Jak się tam dostałeś? Takie sny zdarzają się też, gdy natrafiasz na moment w swoim życiu, kiedy nie do końca wiesz, co robić. Sprawiają, że budzimy się naładowani pozytywną energią. To uczucie wolności uświadamia nam, że jesteśmy w stanie osiągnąć bardzo wiele.

#2 Wodospad


Sny o wodzie zawsze związane są z naszym stanem emocjonalnym. Woda symbolizuje oczyszczenie. Marzenia senne o wodospadzie to wspaniały znak – czegoś nowego i dobrego. Należy także zwrócić uwagę na to, czy wodospad znajduje się w pięknej scenerii czy może ciemnej, gęstej dżungli. Ten drugi oznacza pomyślny obrót spraw związanych z najgorszymi problemami.

#3 Zęby


Sny o zębach są bardzo częste. Nie zawsze oznaczają one tragiczne wydarzenia tak, jak zwykło się o nich myśleć… Wyrywanie zębów symbolizuje coś, co musi się stać, zepsute są oznaką strachu i niepokoju. Wypadające zęby wcale nie przepowiadają rychłej śmierci kogoś bliskiego, a strach przed przyszłością – nową pracą, utratą ukochanej osoby itp.

#4 Śmierć


Sny o śmierci również należą do częstych. Są one zazwyczaj symbolem zakończenia pewnego etapu w naszym życiu. Mogą także oznaczać lęk przed czymś lub tłumiony gniew. Ogólnie sny o śmierci również wiążą się ze zmianami, które nadejdą lub których bardzo potrzebujemy.

#5 Ciąża


Sny o ciąży są symbolem rozwoju. Jeśli o niej śnisz to znaczy, że chcesz stać się jeszcze lepszym w czymś, co robisz. Dodatkowo wiążą się one zazwyczaj z owocnymi pomysłami i sukcesami w życiu osobistym oraz zawodowym.

#6 Domy


Sny o domach symbolizują Ciebie i różne aspekty Twojej osobowości. W zależności od rodzaju domu lub pomieszczenia, interpretacja może znacząco się różnić. Część mieszkalna to bezpieczeństwo i komfort, strych symbolizuje ukryte wspomnienia, z kolei piwnica wiąże się z intuicją oraz podświadomością.

#7 Pieniądze


Sny tego rodzaju stanowią symbol szczęścia i naszego poczucia własnej wartości. Im więcej pieniędzy masz we śnie, tym bardziej pewny siebie jesteś na co dzień. Wygrana na loterii oznacza zmianę stylu życia, a utrata pieniędzy obawę przed stratą czegoś ważnego.

#8 Seks


Sny o seksie oznaczają pragnienia seksualne i tłumione popędy. Czasami kryją się w nich lęki i obawy przed opuszczeniem lub problemy w związku. Mogą oznaczać tez kłopoty z poczuciem własnej wartości.

#9 Ogień


Sny o ogniu mogą mieć wiele znaczeń, w zależności od kontekstu. Ogień widziany z daleka symbolizuje pragnienie transformacji, a jakakolwiek zabawa z ogniem jest ostrzeniem przed podejmowaniem ryzykownych działań. Płomienie mogą być też oznaką tłumionego gniewu.

# 10 Nagość


Jeśli śnisz, że jesteś nagi może to świadczyć o tym, że boisz się zdemaskowania jakiegoś sekretu. Kiedy w śnie widzisz nago innego człowieka, może to oznaczać, że chcesz „przejrzeć go na wylot” i odkryć jego prawdziwe zamiary. Często jest to także zapowiedź romansu. Nagość symbolizuje również świadomość swoich wad i niedoskonałości.

Sny mogą być analizowane na setki sposobów, a osoba śniąca jest jedynym człowiekiem, która tak naprawdę wie, jaki jest jej stan emocjonalny. Marzenia senne są świetnym sposobem na dowiedzenie się o sobie czegoś więcej.

A Tobie co śniło się ostatnio?

Może Cię zainteresować

zamknij