×

11 dziwnych snów erotycznych, którymi podzielili się ludzie

Sny potrafią zaprowadzić nas w takie rejony, że myśląc trzeźwo, na niektóre rzeczy nawet byśmy nie wpadli… Przekonali się o tym bardzo dobrze ci ludzie.

W sieci anonimowo opisali swoje najdziwniejsze sny erotyczne. Niektóre z nich są tak dziwne, że pragnie się zapytać tylko: „Ludzie, kurde. Co z Wami?!”.

#1

Śniło mi się, że musiałem patrzeć na to, jak moja mama i mój tata uprawiają seks. Wszystko dlatego, że moja rodzicielka chciała, żebym nie był „zielony w te klocki”, kiedy w końcu się ożenię.

#2

Śniło mi się, że uprawiam seks ze starszą kobietą. Miała około 80 lat. Nie był to nikt znajomy. Prawdopodobnie nigdy wcześniej jej nie spotkałem. Była w tym śnie bardzo zadowolona…

via GIPHY

#3

Miałam sen erotyczny, w którym uprawiałam seks z wszystkimi książętami z Disney’a, w tym nawet z bestią… Dobrze, że chociaż nie naraz…

#4

Śniło mi się, że zostałem uprowadzony przez Harry’ego Pottera i Rona. Wrzucili mnie do latającego samochodu i zabrali do lasu. Później rozebrali mnie i zaczęli się do mnie dobierać. Mnie przyjemność sprawiał rudy, a ja robiłam dobrze drugiemu czarodziejowi.

via GIPHY

#5

Śniło mi się, że ja i mój chłopak uprawiamy seks. Nagle z niewyjaśnionych przyczyn zaczęłam wszędzie sikać. Mój mocz rozpryskiwał się dosłownie wszędzie. Mój chłopak uciekł, a ja biegłam za nim, przepraszając go. Wciąż sikałam.

#6

Śniło mi się, że żyłam w apokaliptycznym świecie, opanowanym przez zombie. W pewnej chwili te przerażające stwory chciały opanować mój dom. Do środka dostał się tylko ich przywódca. W czasie walki pchnęłam go na łóżko i przywiązałam mu głowę, żeby nie mógł mnie ugryźć. Po tym zaczęłam uprawiać z nim seks. W czasie tego zauważyłam, że im więcej orgazmów przeżywa, tym bardziej ludzki się staje.

via GIPHY

#6

Śnił mi się mój pierwszy raz. Zaczęliśmy się kochać z moim chłopakiem. Nagle, po tym, jak przebił moją błonę dziewiczą, zaczęła wypływać ze mnie krew. Nie można było jej zatamować. Była dosłownie wszędzie. Było jej tak dużo, że zaczęła aż wypływać z pokoju, w którym byliśmy.

#8

Moje liceum zaatakował seryjny morderca. Wybrał mnie, abym uratowała szkołę, robiąc mu najlepszego loda, jakiego miał. Jego członek był ogromny. Tak, udało mi się uratować moich nauczycieli i kolegów. Do końca liceum miałam same najlepsze stopnie.

#9

Śniło mi się, że Yoda molestował mnie seksualnie. Przywiązał mnie do łóżka i wkładał do mojej pochwy różne rzeczy. Doprowadzał mnie tym do orgazmu. Najlepsze jest to, że nigdy nie widziałam żadnego z filmów z tą postacią…

via GIPHY

#10

Śniło mi się, że uprawiam seks z Kubusiem Puchatkiem. Miał z tego bardzo dużo przyjemności, a ja wcale. Za wszystko zapłacił mi słoikiem miodu. Tak, byłam prostytutką Kubusia w tym śnie.

#11

Miałam sen, w którym byłam królewną śnieżką. Krasnoludki nie były dla mnie miłe… Gdy się u nich pojawiłam, zamknęły mnie w lochu i każdy z nich przychodził codziennie macać moje piersi. Po pewnym czasie zaczęło mi się to podobać.

„Dziwne” to mało powiedziane…

Może Cię zainteresować

zamknij