×

Gdy zobaczyła jedno ze zdjęć w swoim telefonie, przestraszyła się. To nie ona je zrobiła

45-letnia Debra Demetriou mieszka w Newcastle upon Tyne. Pewnego dnia, gdy sięgnęła po swój telefon i zaczęła przeglądać galerię zdjęć, przestraszyła się. Znajdowała się w niej fotografia, o której ona nie miała pojęcia. Co w tym takiego strasznego? Dowiecie się dalej.

Nie pamiętała tej sytuacji

Zdjęcie, które tak wystraszyło Debrę było zamazane, mimo to wciąż dobrze było widać, kto się na nim znajduje. Przedstawiało ono 45-latkę, która leżała w łóżku z głową wystającą spod kołdry. Problem polegał jednak na tym, że kobieta nie pamiętała, aby ktoś robił jej podobną fotografię. W dodatku w czasie, w którym została ona zrobiona z pewnością nikogo nie było w domu.

Pamięta ten dzień

Debra doskonale pamięta, że dnia, w którym zdjęcie zostało zrobione, jej starszy syn był w pracy, a młodszy u ojca. Kobieta zdradziła „Daily Mail”, że sypia z telefonem pod poduszką. Wtedy też tak było. Dlatego ktokolwiek zrobił to zdjęcie, musiał zabrać stamtąd telefon i odłożyć go na miejsce nim się obudziła.

Przyrzeka, że to nie ona

45-latka zapewnia, że to nie ona jest autorką zdjęcia. Widać na nim wyraźnie, że ręce ma pod kołdrą. Mimo że ma oczy na pół otwarte nie pamięta również, aby z kimkolwiek rozmawiała. Podkreśla, że tego dnia drzwi do jej domu były na pewno zamknięte, a nikomu nie dawała kluczy. Nie było też żadnych śladów włamania.

To nie pierwszy raz

Dodaje też, że to nie pierwszy raz, kiedy dzieje się w jej domu coś podejrzanego. Już wcześniej na fotografiach robionych w tym miejscu widoczne były dziwne postacie. Udała się wówczas do jasnowidza, który twierdził, że to duchy nieżyjących członków rodziny. Wcześniej nie wierzyła w jego wersję, jednak teraz ma już wątpliwości. Przyjaciele Debry poradzili jej, aby zgłosiła tę dziwną sprawę na policję.

A Wy jak myślicie, co tam się mogło wydarzyć?

Może Cię zainteresować