×

Dla sławy odważyła się na obrzydliwy krok. Nagranie z toalety w samolocie szokuje

Grimiestt to amerykańska internautka, która podaje się za „pracownicę seksualną o płynnej tożsamości płciowej”. W czasie jednego ze swoich ostatnich lotów zrobiła coś szokującego i obrzydliwego zarazem. Jesteście ciekawi, co takiego?

Ani ona, ani on

Na początku przybliżmy jednak nieco więcej informacji na temat Grimiestt. Młoda Amerykanka na stałe mieszka w Nowym Jorku. Ciągle podkreśla, że nie uważa się ani za kobietę, ani za mężczyznę. Bardzo zależy jej również, aby zwracać się do niej przy użyciu zaimków „one” lub „im”.

Szokujące nagranie

Teraz Grimiestt zaszokowała wszystkich swoich obserwatorów. Opublikowała filmik na Twitterze pewien filmik. Nagranie pochodzi z samolotu, a dokładniej z pokładowej toalety. W krótkim czasie znalazło się pod nim tysiące komentarzy. Większość internautów nie potrafi po prostu zrozumieć zachowania Grimiestt…

Na filmiku widać, jak siada ona obok sedesu, a po chwili zaczyna go…lizać! Tak, dobrze czytacie – liże pokładową toaletę. Cała czynność opatrzona została napisem: „Lizanie samolotowej toalety jest obrzydliwe jak to”.

Zresztą zobaczcie to wszytko sami…

Może Cię zainteresować