×

Sny erotyczne zdarzają się każdemu. Jednak często mają inne znaczeni, niż nam się wydaje

Prawda jest taka, że sny erotyczne zdarzają się każdemu z nas. Okazuje się jednak, że nie dzieje się to bez powodu. Każdy rodzaj erotycznego marzenia sennego ma swoje znaczenie. Jesteście ciekawi jakie? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Zazwyczaj ich znaczenie nie jest dosłowne

Nie ma chyba na świecie osoby, która choć jeden raz nie miałaby snu erotycznego. Okazuje się, że motyw seksu jest jednym z najpopularniejszych w sferze sennych marzeń. Co więcej, każdy z nich może mieć ukryte znacznie. Na początku warto zaznaczyć, że nie zawsze jest ono dosłowne. Zazwyczaj ma ono jedynie charakter metaforyczny, czyli nie zawsze musi oznaczać, że pożądamy osoby, z którą seks nam się przyśnił. Dobra, do rzeczy… Co oznaczają TE sny?

Seks z szefem

Taki sen oznacza, że ciebie i twojego szefa może bardzo wiele dzielić, zwłaszcza jeśli chodzi o podejście do świata i samej… pracy. Dlatego, choć może trudno w to uwierzyć, takie marzenie senne może oznaczać chęć zbliżenia się do swojego przełożonego, jednak nie fizycznego, ale po prostu mentalnego.

Seks z celebrytą

Sen erotyczny, w którym główną rolę gra jakiś celebryta lub celebrytka, wcale nie musi oznaczać, że mamy ochotę się z nimi przespać. Taki sen wskazuje, że najprawdopodobniej chcielibyśmy mieć coś, co mają oni, czyli… uwagę innych. Częste sny erotyczne z udziałem znanych osób, zazwyczaj świadczą o tym, że marzymy o sławie i karierze medialnej. Mogą też oznaczać, że chcemy być bardziej poważani i akceptowani przez swoich znajomych, przyjaciół czy rodzinę, a nawet i przez swojego partnera lub partnerkę.

Seks z eks

Marzenia senne z udziałem naszych byłych mogą świadczyć o problemach w obecnym związku. Bardzo rzadko oznaczają prawdziwą tęsknotę za eks i nie muszą wcale oznaczać chęci powrotu do drugiej połówki. Bardzo często zdarzają się nam, kiedy czujemy, że coś oddala nas od obecnego ukochanego. O byłych często śnimy też, kiedy zbliżają się ich urodziny czy imieniny.

Seks w miejscach publicznych

Takie rodzaje snów mogą oznaczać, że czujemy się przytłoczeni wtrącaniem się wielu osób w nasze życie prywatne. Miejsca publiczne często są metaforą tego, że znajdujemy się w centrum czyichś zainteresowań i mamy tego po prostu dość.

Seks z nieznajomą osobą

Jest to bardzo popularny rodzaj snu spośród tych o tematyce erotycznej. Jeśli śnisz o seksownej nieznajomej osobie, która zrywa z Ciebie ubrania, wcale nie oznacza to, że tęsknisz za przygodami. Oznacza to, że są sfery Twojego życia, których jeszcze do końca nie zbadałeś, a bardzo chciałbyś je poznać.

Gwałt

Analityczka snów Gayle Delaney twierdzi, że sen, w którym padamy ofiarą gwałtu, często oznacza, że wewnątrz nas tkwi jakiś głęboki konflikt. Czujemy się winni czegoś. Czasami takie sny pojawiają się w następstwie nadużyć seksualnych.

Myślicie, że faktycznie coś w tym jest?

Może Cię zainteresować

zamknij