×

37-latek wjechał w 3-osobową rodzinę. Kobieta z dzieckiem zginęła na oczach męża

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek, 18 lutego, w rosyjskim Władywostoku. 37-letni kierowca Volvo stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wjechał w idącą chodnikiem 3-osobową rodzinę – 33-letnia kobieta, jej 35-letni partner i ich półtoraroczne dziecko. Niestety, nie wszystkim udało się przeżyć. Mrożący krew w żyłach wypadek został uwieczniony na nagraniu.

Walka o życie

Cala trójka trafiła do szpitala. Choć lekarze robili, co w ich mocy, nie udało im się uratować życia matki i jej syna.

Zatrzymanie kierowcy

Sprawca tragicznego wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany dwa dni później w miejskim autobusie. Okazał się nim być 37-latek, który pracował w jednym z okolicznych warsztatów samochodowych. Niedługo potem funkcjonariusze podjęli rozmowę na temat mężczyzny z jego sąsiadami. Ci przyznali, że mechanik był porządnym człowiekiem, który nigdy nie stwarzał problemów. Tym bardziej byli zdziwieni, że to właśnie on jest odpowiedzialny za tragedię.

37-latek przyznał się do winy

Podczas przesłuchania śledczy zapytali kierowcy, dlaczego uciekł z miejsca wypadku. Okazuje się, że bał się odpowiedzialności karnej. Sprawcy wypadku, w wyniku którego zginęły dwie osoby, grozi do 7 lat więzienia. 

Może Cię zainteresować

zamknij