×

Śmierć trenera podczas zajęć online. Zmarł na oczach ponad 200 osób!

Śmierć trenera podczas zajęć online. Do tragedii doszło 11 listopada, na oczach ok. 200 osób, biorących udział w sesji treningowej.

Śmierć trenera podczas zajęć online

Dramatyczny przebieg miała sesja treningowa online prowadzona przez trenera Lawrenca Masinge. Mężczyzna prowadził trening fitness ze swojego domu w Saulsville, niedaleko Pretorii w RPA. Zajęcia przebiegały jak zazwyczaj, aż do momentu, w którym do domu Masingi wtargnął uzbrojony mężczyzna.

Napastnik strzelił w głowę leżącemu na ziemi trenerowi. Zrobił to na oczach ok. 200 osób, które tego dnia trenowały online z mężczyzną. Klienci Lawrence byli bezradni. Z przerażeniem przyglądali się temu, co się dzieje w domu trenera. Widzieli, jak wydaje ostatnie tchnienie, ale nie byli w stanie zrobić nic, żeby mu pomóc.

Szokujące zajście zarejestrowano na nagraniach, które trafiły już do sieci.

śmierć trenera personalnego
Twitter

„Ten facet nie czuł litości”

Sprawę śmierci trenera fitness bada policja. Rzecznik Mavel Masondo przekazał, że na razie nie jest znany motyw zbrodni. Natomiast wstępne ustalenia wskazują, że chodziło o napad – złodziej chciał okraść dom trenera, ale prawdopodobnie nie spodziewał się, że mężczyzna przebywa w domu. Zastrzelił go, ponieważ chciał się pozbyć świadków.

Natychmiast, gdy ta osoba wkroczyła, wiedziałam, że coś jest nie tak, i patrzyłam, jak oddał dwa strzały i nie mogłam spać przez całą noc. Ten facet nie czuł litości, po prostu zabił go w najzimniejszy sposób

– mówi w rozmowie z lokalnymi mediami jedna z kobiet, trenujących feralnego dnia z zamordowanym trener fitness.

Lawrence Masinge zachęcał młodzież do uprawiania sportu. Był znany ze względu na swoje zaangażowanie i wytrwałość, dlatego nazywano go „Bestią”.

śmierć trenera personalnego
Twitter

Trener brał też udział w programach społecznościowych Departamentu Sportu, Sztuki i Kultury. Jego podopieczni są w szoku. Nie mogą uwierzyć w to, co zaszło na ich oczach.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij