×

Jędrzejów: Zmarła 3-miesięczna dziewczynka. Zajmowała się nią pijana matka

Śmierć niemowlaka w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim. Ciało 3-miesięcznej dziewczynki odnaleziono w jednym z tamtejszych mieszkań. Według najnowszych doniesień, dzieckiem zajmowała się nietrzeźwa matka. Została już zatrzymana przez śledczych.

Śmierć niemowlaka w Jędrzejowie

W środę 7 sierpnia funkcjonariusze z Jędrzejowa dostali zgłoszenie o śmierci 3-miesięcznej dziewczynki. Śledczy potwierdzili, że dzieckiem zajmowała się 29-letnia matka. Po badaniu okazało się, że kobieta była nietrzeźwa – miała ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Dziewczynka nie była jedynym dzieckiem znajdującym się pod opieką kobiety. 29-latka zajmowała się także drugą córką, bliźniaczką zmarłej dziewczynki. Matka została zatrzymana przez policję, dlatego drugie dziecko trafiło pod opiekę najbliższej rodziny.

niemowlak trzymający dorosłego za palec
Pexels

Sprawę bada prokuratura

Policjanci dochodzeniowo-śledczy pod nadzorem prokuratury przeprowadzili już odpowiednie działanie w mieszkaniu, w którym znaleziono zwłoki dziewczynki. Na miejscu działał także biegły z zakresu medycyny sądowej. Wszystko po to, by jak najszybciej wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zajścia.

_______________________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij