×

Dramat na studniówce! Nie żyje 45-letnia nauczycielka, która bawiła się na balu

Dla 45-letniej nauczycielki technikum tegoroczna zabawa studniówkowa była ostatnią w życiu. Kobieta przy dźwiękach muzyki odeszła z tego świata…

Studniówka o smutnym finale

Do zdarzenia doszło 18 stycznia, w sobotę na studniówce w Odolionie (woj. kujawsko-pomorskie). Impreza była organizowana przez uczniów Technikum Mundurowego w Aleksandrowie Kujawskim.

W czasie zabawy niespodziewanie zasłabła 45-letnia nauczycielka. Jej życia nie udało się uratować, pomimo podjętej reanimacji.

Jak poinformowali śledczy z Aleksandrowa Kujawskiego, przyczyną śmierci nauczycielki była choroba. Możliwe, że jej stan zdrowia pogorszyła żywiołowa zabawa.

Z pewnością, organizując bal w żadnym scenariuszu nie przewidziano takiego finału.

Studniówki 2020

Styczeń i luty to miesiące kojarzone nie tylko z trwającym karnawałem, ale również z balami przedmaturalnymi. Studniówki, jak wskazuje sama nazwa zwykle organizowane są na około 100 dni przed maturą. Tradycyjnie pierwszym tańcem, rozpoczynającym zabawę jest polonez.

Uczniowie tańczą go z zaproszonymi przez siebie partnerami. W zabawie uczestniczą także zaproszeni przez uczniów nauczyciele, uczący ich w szkole średniej. Impreza zazwyczaj wypada w sobotę. Z racji tego, że 2020 rok jest przestępny, uczniowie klas maturalnych mieli więcej weekendów do wyboru.

#Styczeń

sobota, 4 stycznia
sobota, 11 stycznia
sobota, 18 stycznia
sobota, 25 stycznia

#Luty

sobota, 1 lutego
sobota, 8 lutego
sobota, 15 lutego
sobota, 22 lutego
sobota, 29 lutego

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay.com

Może Cię zainteresować