×

Rodzice dosłownie zatłukli 9-miesięczną Blankę. Dziewczynka przeszła przez nich piekło

W miniony piątek znaleziono zwłoki 9-miesięcznej dziewczynki w jednym z mieszkań w Olecku. Na jaw wychodzi coraz więcej przerażających szczegółów związanych z tą sprawą. Okazuje się, że śmierć dziecka w Olecku nie była przypadkowa. Rodzice dziewczynki zgotowali jej prawdziwe piekło.

Śmierć dziecka w Olecku – nowe fakty

W piątek, 21 czerwca w jednym z mieszkań w Olecku funkcjonariusze policji znaleźli ciało 9-miesięcznej Blanki. Oczywiście w związku z tą smutną i przerażającą sprawą natychmiast zatrzymano rodziców dziewczynki. Jak się okazało, dziecko w kwietniu wróciło do nich z rodziny zastępczej. Od tego czasu malutka Blanka przeżyła istne piekło…

śmierć-dziecka-w-Olecku

Sekcja zwłok dziewczynki

Sekcja zwłok 9-miesięcznej Blanki wykazała, że dziecko przez dwa miesiące było ofiarą przemocy domowej. Co najgorsze, wyszło na jaw, że bezbronne maleństwo też gwałcono. Z kolei niedługo przed znalezieniem Blanki rodzice dosłownie zatłukli ją tępym narzędziem. Według patologów ktoś uderzał dziecko młotkiem lub wałkiem. Mogło być także uderzane o kant stołu. Dodatkowo, serduszko dziewczynki przebiło jej żebro.

Jak na jaw wyszło, że malutka Blanka nie żyje? Prokuratura poinformowała, że o śmierci dziewczynki powiadomił policję adwokat, który został wcześniej wezwany przez 35-latkę. Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prokuratury w Suwałkach powiedział też w rozmowie z mediami:

Przyczyną śmierci dziecka był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu

śmierć blanki w Olecku

Rodzice nie przyznają się do winy

35-letnia kobieta, która jest matką dziewczynki oraz 45-letni ojciec nie przyznają się do winy. Oboje zatrzymano na 3 miesiące. Wiadomo już, że nie byli wcześniej karani, ale malutką Blankę na pewien czas im odebrano i umieszczono w rodzinie zastępczej. Trwa wyjaśnianie, dlaczego do tego doszło. 35-latka ma jeszcze trójkę dzieci – każde z nich z innym mężczyzną. Maluchy mieszkają ze swoimi ojcami.

Śmierć dziecka w Olecku – zarzuty

Okrutni i bezwzględni rodzice usłyszeli już zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy zabójstwa, a drugi seksualnego wykorzystywania dziecka. Wiadomo już, że grozi im dożywocie.

To już kolejna informacja o przemocy rodziców wobec malutkich dzieci… Przerażające, co się dzieje z tym światem…

_____________________________________________

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij